Poděkování

Díky všem, kteří píší do kecálku a na e-mail nápady, připomínky a slova podpory, opravdu to pomáhá :o). Také velký dík putuje všem, kteří se podíleli na tvorbě Intoxicated v minulých letech.

James

POZICE: Majitelka stránek (takže od všeho trochu :o)

VĚK: 24

PROČ TWILIGHT: Našla jsem knížky, které mě vzaly z domova do Forks - realita byla na míle vzdálená. Našla jsem někoho, kdo se pro mě vyrovná Darcymu a Elizabeth z Pýchy a Předsudku - a že to nebylo lehké :o) Našla jsem knížky, které budu číst znovu a znovu každých pár měsíců a ve kterých si budu hledat oblíbené pasáže, kdykoliv budu na dně. Asi tak :o)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: I`m betting on Alice :o) A absolutně zbožňuju Emmetta

MŮJ SPECIÁLNÍ DÍK PATŘÍ: Sarah, protože mi knížku ukázala (bez představy o tom, jaká posedlost se z toho pro mě vyklube) a Símě, protože mi knížku půjčila. Kubi, která to tu drží nad vodou *hug* a všem členkám týmu, které neúnavně pracují na tom, aby tu vždy byly čerstvé informace.

Kubi

POZICE: Spolumajitelka stránek, jednatelka s partnery a sponzory, překladatelka, pivní společník a hlavně hrdina všech fanoušků těchto stránek kvůli tomu, že je jako jediná schopná vykopat ze mě (tj. James) aspoň nějakou práci :o)

VĚK: 25

PROČ TWILIGHT: Protože od čtení knížek Stephenie Meyer se prostě nedokážu odtrhout, dokud je nepřečtu. A po přečtení se ráda vracím ke svým oblíbeným pasážím.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Kdybyste se mě zeptali na nejoblíbenější pár, tak řeknu bez váhání Bella & Edward. Ale nejoblíbenější postavou je pro mě Emmett a hned v závěsu Rosalie.

MŮJ SPECIÁLNÍ DÍK PATŘÍ:Michelle z TBD, protože našla český překlad Twilight v polici vedle Stephena Kinga a napsala před lety o knížce na svých stránkách. A James, že mi dopřála takové krásné internetové Twilight "hřiště".

Leca

POZICE: Webová grafička, recenzentka, překladatelka, jednatelka s partnery

VĚK: 23

PROČ TWILIGHT: Protože mě tenhle svět, pokrytý zeleným příkrovem, dokáže svou monumentálností odtrhnout od všedního shonu a všudypřítomných starostí. Protože se mi nikdy neomrzí. Můžu se ke knihám vracet, a přesto jako bych je četla poprvé. Protože si tato série získala malou část mého já…

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Edward – Pro jeho malé střípky nedostatků. Pro jeho jedinečnost. Pro spletitost, kterou z něj cítím. Pro jeho nesmrtelnost…

Panthea

POZICE: Jednatelka s partnery a sponzory, hledačka informací a překladatelka různých novinek ze světa Twilight ságy (nejčastěji Taylora Lautnera:)

VĚK: 27

PROČ TWILIGHT: Miluju knížky a ráda se k nim vracím, u některých to jde a u jiných zase ne. Twilight sága ale jednoznačně patří mezi ty, ke kterým se vrátím ještě mnohokrát.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Světe div se - Jacob (a všichni to o mně vědí). Kdyby šlo o nejoblíbenější pár tak je to Alice a Jasper - jejich vztah je naprosto úžasně nepopsatelně krásný.

Ramira

POZICE: Překladatelka, hledačka informací a všemožných novinek ze světa Twilight

VĚK: 25

PROČ TWILIGHT: Nikdy som nebola velký knihomol, ale keď sa mi dostalo do rúk Twilight, nemohla som sa odtrhnúť od čítania. Námet ma ako velkého Buffy/Angela fanúšika hneď zaujal a po pár stranách ma celý ten svet úplne pohltil. Budem vždy vďačná Stephenie, že položila na papier svoj sen a dala mi novú obsession. Je to jediná kniha, z ktorej čítam svoje obľúbené pasáže stále dookola a neomrzí ma to ani o 30 rokov. A Twilight vďačím ešte za jednu vec – vďaka nemu vidím čaro v daždivých dňoch :).

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Budem zúfalo neoriginálna, ale mám slabosť pre Edwarda. A tesne za ním je Alice, ktorú by som hneď brala za najlepšiu kamarátku. Navyše zbožňujem ich „súrodenecké“ podpichovanie :D.

Teddysa

POZICE: Jednatelka s partnery a sponzory, hledačka novinek, překladatelka

VĚK: 20

PROČ TWILIGHT: Miluju Kristen. Není to zdravý a všichni to o mně vědí. Najednou jsem se takhle v roce 2008 dozvěděla, že bude hrát ve filmu, který se jmenuje ''Twilight''. Běžela jsem pro knížky a během dvou dnů zhltla všechny tři díly, které v té době byly vydané. Nikdy mě žádná knížka nechytila tak jako Twilight. Bella, která neví co chce, Edward (hadr), který pro ni udělá úplně cokoliv a miluje jí nadevše, Jacob, kluk, který se během příběhu promění z kluka v nešťastně zamilovaného dospělého (jo a taky vlkodlaka). Smála jsem se s ní, brečela (dost) a záviděla, že v jejich světě má každý jen toho ‘‘jednoho‘‘. V tuhle chvíli je to součást mého života asi tak jako nakupování – každodenní a i po těch letech pořád moje nejoblíbenější činnost.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: V knížce Edward. Ve filmu Bella (hraje jí Kristen. Enough said.) a Jacob (má nejlepší hlášky).Refresh | Back | Forward
NENÍ DOVOLENO KOPÍROVAT JAKÝKOLIV MATERIÁL Z TĚCHTO STRÁNEK PRO ÚČELY VLASTNÍHO VYSTAVENÍ NA WEBU ČI BLOGU
Copyright © James 2007 - 2011, team[at]intoxicated[dot]cz. All rights reserved.