RECENZE: HOT BOYS
Category: Web | 22 Dec 2012 | Author: Panthea [full-link] | Full story [/full-link] | 0 Comments
RECENZE

recenzi spatlala Panthea za vydatné pomoci a kritiky LINFE, která usměrnila moje výkřiky do tmy a dala jim hlavu a patu.

imagebam.com

BOOK TRAILER
Napsat do recenze pouze to, že si tuto knihu prostě musíte přečíst, protože „Chris“ by bylo asi dost divné, nicméně zcela dostačující. wink

Chris je jedním z party striptérů, kteří vystupují v klubu Red Wolf a několikrát týdně dostávají do varu dámské osazenstvo baru. A představte si, co to musí být za výstavní kousky, když to zvládnou levou zadní i s vámi skrz obyčejné řádky v knize. A to si nedělám legraci.

Autorka sama prohlašuje, že Chris je jejím zosobněním v mužském těle a psal se jí velmi snadno. Proto je zatraceně sexy, ale má mozek a kupodivu i docela citlivou povahu. Ale kromě velmi žhavých scének je v knize, díky bohu, i propracovaná a neotřelá dějová linka, za kterou si autorka zaslouží poklonu, protože se tím vyhnula zařazení do kategorie plytkých erotických románů, patřících do červené knihovny, a vydobyla si místo v poličce úžasná oddechová četba se smysluplným a výborným dějem, který je prostě směsí akce, erotiky, romantiky a nakonec i dramatu a letí neustále dopředu a udržuje vás v pozoru svými nenadálými zvraty.

Nebála bych se autorku přirovnat k takovým veličinám jako je Nora Roberts, Julie Garwood, Kathy Reichs nebo Tess Geritsen a rozhodně doporučuji jako dárek pod stromeček, protože která z nás nepotřebuje v tomhle mrazivém vánočním období pěkně rozpálit.

Na závěr malé upozornění, po dočtení budete mít nejspíš chuť vyrazit na představení Chippendales nebo do nějakého nočního podniku pro dámy.

A pro ty, kteří si pořídí papírovou knížku, je na konci připraven i malý bonus v podobě povídky Hot Christmas, který vás zároveň naláká na druhý díl. Chcete přece vědět, jak to dopadne s Aidanem a Maxine, ne?
Refresh | Home |


Name:
E-mail: (optional)
Napište edward:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews