SUMA SUMÁRUM
Category: Web , Rozhovory ,  , Video ,  , Jiné  | 18 Apr 2012 | Author: Panthea [full-link] | Full story [/full-link] | 12 Comments
Tak jo, nevím jak vy všichni, ale já poslední dobou nic nestíhám, z čehož vyplývá, že mám pro vás nějaké ty „novinky“ za asi tak 3týdny nazpět.

1) Na stránkách magazínu IDOL si můžete přečíst rozhovor s MyAnnou Buring a prohlédnout si bts fotky z focení.

2) Objevili se další fotky Ashley z focení pro DKNY (kouknout se můžete TADY).

3) Podle The Hollywood Repotrer si Taylor zahraje v pokračování filmu Adama Sandlera Grown Ups 2. Pokud máte touhu zjistit jestli to bude fungovat, MTV má pro vás několik důvodů PRO - 1) umí si dělat srandu sám ze sebe, 2) celkem mu to i jde a 3) jeho talent mu to dovolí.

4) Video z focení nové řady Kellanova oblečení.


5) Rozhovor a video s Valorie Curry, „vytvářela“ postavu pro PC hru.


6) Rob (Cosmopolis) a Kristen (On the Road) budou podle všeho propagovat své filmy během filmového festivalu v Cannes.

7) Pokud byste rádi věděli co právě dělá Nikki Reed sledujte její whosay účet, na kterém zveřejňuje spoustu fotek a videí.

8) Webovky Twilightish mají rozhovor s Booboo Stewartem.

9) Jamie Campbell Bower a MyAnna Buring se zúčastnili udílení „Jameson Empire Awards “ kde se podělili o informace k BD part2.10) Recenze od Fandíme filmu na Bel Ami, pokud jste film ještě neviděli, jejich hodnocení 7/10 by vám mohlo pomoci v rozhodnutí, zda do kina vyrazit či nikoliv. A taktéž ohodnotili první teaser k filmu Cosmopolis.

11) Jedno BTS video k filmu Austenland, producentského počinu Steph.


12) Přes časový pres si Kristen nakonec přeci jen zahraje ve filmu „K-11“. Ten má na svědomí její mamka – Jules, která o tom informovala na svém twitteru.

13) Maggie Grace se připojí ke castu v pilotním díle od Kevina Wiliamse (TVD a SC), o sériovém vrahovi a agentech FBI jež ho mají polapit. Připojí se tak k Valorie Curry, o jejímž obsazení jsme vás už informovali a to ZDE.

14) Maggie se také zúčastnila WonderConu, kde ji vyzpovídali z Collideru.


15) Kellan v rozhovoru pro Wetpaint o upírce Kristen, módním návrhářství a Hunger Games.

16) Peter a Elizabeth pro AccessHollywood.


17) Video s Angelou Sarafyan.

Let's Big Happy - Ice Fire

Lets Big Happy | Myspace Video


18) Pokud chcete nahlédnout pod pokličku Alexandře Patsavas, máte možnost na webu časopisu Glamour. Podělila se o svoji „TOP 11“ oblíbených kapel (top 10 je totiž nedostačující).

19) Aby navnadili americké návštěvníky kin na Robův film Bel Ami, zveřejnili spoustu nových fotek a „nový“ plakát pro USA distribuci. (tady)

20) Ashley pro PEOPLE, o tom, že si sama sebe nikdy nepředstavovala jako módní ikonu.

21) Fotky Ash z přehlídky DKNY.
image host image host image host


22) Peter a The HillywoodShow navázali spolupráci.

23) V jarním vydání magazínu Runway se můžete těšit na shoot a rozhovor s Angelou Sarafyan.

24) Rozhovor s Marlene Barnes.

25) David Slade pokračuje v práci pro televizní kanál NBC a po pilotním dílu k seriálu
Awake, se postaví za kameru k pilotu „Hanibal“ s Hughem Dancym v roli agenta FBI, role Hanibala zatím nebyla obsazena.

26) Peter pro SPEAKEASY o své první práci.

27) Trailer k filmu Savages s Blake Lively (Gossip Girl) a Taylorem Kitchem (John Carter) v hlavních rolích. Jednu z rolí vedlejších si zahraje Mia Maestro, dále také John Travolta, Salma Hayek, Benicio Del Toro, Uma Thurman či Emile Hirch.


28) Chris Weitz podle všeho pracuje na trilogii knih pro YA čtenáře. Vydat by mu ji mělo mateřské nakladatelství Stephenie – Little Brown&Company a první díl by měl spatřit světlo světa v roce 2014.

29) S blížícím se létem a vyhlášením cen MTV se začíná spekulovat o tom, jestli i letos vyhrají Rob s Kristen v kategorii „Best Kiss“ co si o tom myslíte vy?

30) Rob o tom co ho čeká, kromě propagace BD part2 a Cosmopolisu.

31) Další trailer k filmu LOL s Miley Cyrus a Ashley.


32) Jackson na svém facebooku JRathbone FB zveřejnil informace k filmu PRAY FOR MORNING , ve kterém si zahraje s Jessicou Stroup.

33) Taky si tam můžete přečíst, že 100Monkeys už nebudou pod tímto jménem vystupovat.

34) Fotky z White Heat s MyAnnou Buring a Samem Clafinem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


35) Billy Burke a J.D. Pardo se sejdou před kamerou v Revolution režiséra J.J. Abrahamse.

36) Rozhovor s Chaske Spencerem.

37) Ashley pro MTV o své roli v Apparition.

38) No a pokud vám nestačilo naše „Seznamte se s ...“ a protušíte se angličtinou, tak na stránkách Twilight Examineru vám v sérii „7 věcí, které musíte vědět o ...“ Amanda představí nováčky pro BD part2.


To by snad mělo být vše a pro příště se pokusím polepšit a dělat shrnutí max po týdnu. wink
Refresh | Home |


Denisa @ 19 Apr 2012 09:58 am
Nejdou mi odkazy, jsme jediná?
Ajka @ 19 Apr 2012 12:30 pm
Taky mi nejedou . :(
klarusha @ 19 Apr 2012 12:53 pm
Mně taky nejdou... crying crying crying
Kubi @ 19 Apr 2012 01:53 pm
NA problém s odkazy jsem už Pantheu upozorňovala, hned jak bude čas, bude vše opraveno...
Panthea @ 20 Apr 2012 07:02 am
tak už by snad mělo vše fungovat, kdyby ne tak "zakřičte" laughing
cheap homecoming dresses 2012 @ 18 May 2012 01:44 am
finger at the church one glove should be taken of. Much simpler thing is when we have gloves without fingers this trouble would be out of our mind. http://www.quedress.net/ http://www.manreplicawatches.com/Concord.html And long gloves look the best at smooth http://www.widedress.org/Wedding-Dresses-Mermaid-Wedding-Dresses.html
, thin and also long hands. But when we have short hands there is also a possibility of wearing gloves but we have to find the right one for us, the one that would fit us best. Cause the most important matter is to find gloves that wont be too long (or too short), had the right decoration that would match our other elements and would be the perfect match with all the other elements.Now lets say about the last element that a bride probably cant go without especially when the day is a bit cold or rainy or just want to look more stylish. http://www.quedress.net/formal-wedding-dresss-function-occasion.html
This last element might be shawl http://www.h-replicawatches.com/welder.html http://www.widedress.org/Wedding-Dresses-Muslim-Wedding-Dress.html , bolero , small artificial fur if it is winter etc http://www.h-replicawatches.com/ . Like all the elements that were
green prom dresses @ 18 May 2012 01:52 am
garnered fabulous reviews.How to get cheap PS 3 games Every day, http://www.war-shoes.com/ a large majority of PS3 gamers are very excited about upcoming games that could satisfy their gaming appetite. http://www.h-replicawatches.com/police.html Most PS3 gamers are well versed in different game genres so they could be shooting zombies at one moment then playing pinball games after a few hours. http://www.h-replicawatches.com/ This just shows the large variety of PS 3 games that a gamer owns. http://www.heardress.com/flowergirl-dresses.html The strength, endurance and agility and presence of mind of the player are also major factors in the performance of the green bridesmaid dresses participant whether it is played indoor or mother of the bride dresses 2012 outdoor. Whats important in acquiring short prom dresses 2011 designs will likely be to generate its design your personal http://www.h-replicawatches.com/technomarine.html http://www.manreplicawatches.com/Ebel.html . http://www.war-shoes.com/short-boots.html Even though chances are youll pink bridesmaid dresses possibly receive dresses at shops which suit your
red cocktail dress @ 26 May 2012 12:18 am
which is most notable with light colours http://www.quedress.net/evening-dress-function-occasion.html .Poppy oil is recommended for light colours as it has the least tendency to yellow (although it does dry slower). http://www.carweddingdresses.org/accessories-jewelry.html Oil Painting Tip 7: Do not dry your oil paintings within the dark.This may possibly cause a thin film of oil to rise to the surface, http://www.quedress.net/ http://www.carweddingdresses.org/special-occasions.html yellowing it.(This may be removed by exposure to bright daylight http://www.carweddingdresses.org/accessories-jewelry.html .) Oil Painting Tip 8: If http://www.quedress.net/celebrity-dress-function-occasion.html , as the paint on your palette dries it forms a lot of wrinkles, an excessive amount of oil (medium) has been added.A Oil Painting Tip 9: If you;re not certain whether a bottle of mineral or white spirits is suitable for oil painting, put a tiny quantity on a piece of paper and let it evaporate.If it evaporates with out leaving any residuedress online, stain, or smell, it need to be fine. http://www.carweddingdresses.org/Discount-Lingerie.html Oil Painting Tip 10 http://www.quedress.net/home-coming-dress-function-occasion.html : If you want to clean away a layer of china
gold bridesmaid dresses @ 26 May 2012 12:34 am
appeal.Photo that you simply are walking on the aisle, discovering glitteringly admiring glances from your adore, http://www.quedress.net/bridesmaid-dress-function-occasion.html http://www.quedress.net/cocktail-dress-function-occasion.html the relative and your buddies! Petite bridal gowns are people stylish gown models generating the wearer appear petite and stylish. http://www.quedress.net/formal-wedding-dresss-function-occasion.html
As a dressy petite lady is charming and can evoke a outstanding sensation all of the even though, lots of girls really like this selection of gown to sport their attractiveness on the most essential day in their life.Obviously, how could a guy resists to an adorable woman dressed in a gorgeous petite sophisticated gown? http://www.quedress.net/quinceanera-dress-function-occasion.html This wedding ceremony gown model usually appears slim and elegant.Possibly merely sleek or sumptuously noble http://www.carweddingdresses.org/Discount-Wedding-Accessories.html , http://www.carweddingdresses.org/Discount-Wedding-Accessories.html petite marriage ceremony gown can all of the although present its elegance to classics.It; http://www.quedress.net/flower-girl-dress-function-occasion.html s accurate that these bridal gowns are a number of mixtures of classy fashion elements in pattern, this http://www.quedress.net/
strapless black dress @ 26 May 2012 12:40 am
entire seven year run http://www.quedress.net/cocktail-dress-function-occasion.html , will also be back as father to the show;s newest bad boy David (Shaun Sipos).Other actors http://www.carweddingdresses.org/Discount-Headpieces.html , such as Josie Bissett and Daphne Zuniga http://www.carweddingdresses.org/special-occasions.html , will also appear in quite a few episodes. http://www.quedress.net/ The new cast includes Katie Cassidy, last noticed in ;Harper; http://www.carweddingdresses.org/wedding-reception.html s Island;, as publicist Ella; Jessica Lucas as first grade teacher Riley; and Ashlee Simpson Wentz as Violet, a brand new transplant to the city.The new ;Melrose; will premiere on the CW on Dish Network on Tuesday September 8 at 9 p.m ET PT.In my opinion, this show will most likely do fairly excellent.It;s a nice companion piece to ;90210″ http://www.carweddingdresses.org/Discount-Headpieces.html ;, http://www.quedress.net/cocktail-dress-function-occasion.html which performed solidly within the ratings throughout its freshman season, and its previews offer plenty of scandal and drama, two items that the viewers just really like.One more new series is ;The Lovely Life; http://www.quedress.net/prom-dress-function-occasion.html , starring the tabloid troubled Mischa Barton.Barton has spent the last
yaoxuemei @ 25 Sep 2018 06:24 am
http://www.michaelkorsoutletblackfriday.us.com
http://www.michaelkorsoutletdiscount.us.com
http://www.moncleroutletmoncler.us.com
http://www.mulberryhandbagsclearance.org.uk
http://www.polooutletfactorystores.us.com
http://www.oakleysunglasseswholesalec.us.com
http://www.coachoutletonlinefactorys.us.com
http://www.coachoutletfactorysale.us.com
http://www.cheapjerseyswholesalenflshop.us.com
http://www.coachoutletstoreclearance.us.com
http://www.christianlouboutinoutletstores.us
http://www.ugg-bootscanada.ca
http://www.nikeshoesuk.co.uk
http://www.canadagooseoutletsaleonline.us.com
http://www.poloralphlaurenshirts.org.uk
http://www.pandoracharmssaleclearances.us.com
http://www.michaelkorsfactoryoutlet.us.org
http://www.michaelkorsoutletfactorysale.us.com
http://www.oakleyssunglasseswholesale.us.org
http://www.mulberryhandbagsuk.co.uk
http://www.true-religionjeansoutlet.in.net
http://www.polooutletonline.us.org
http://www.canadagoosejacketsofficial.ca
http://www.oakleysunglasses.co.uk
http://www.mont-blancpensonline.us.com
http://www.oakleysunglassessaleoutlet.us.org
http://www.supremefr.fr
http://www.adidasshoes.us.org
http://www.pandoracharmsshop.us.com
http://www.toryburchoutletshoes.us.com
yaoxuemei20180925
zzyytt @ 29 Dec 2018 03:07 am
http://www.monclerjackets.us
http://www.adidassuperstar.us.com
http://www.nike-hyperdunk.us.com
http://www.rolex-replica.us.com
http://www.curry5.us.com
http://www.yesyeezy.shop/balenciaga-17fw-triple-s-trainer-black-red-m
ens-w05m23972-p-613.html
http://www.katespadehandbags-outlet.us.com
http://www.adidas-pureboost.us.com
http://www.kobebasketballshoes.net
http://www.goldengoose.us.com
http://www.filashoes.org
http://www.air-max.us.com
http://www.michael--korsoutlet.us.org
http://www.yeezyboost350v2shoes.us.com
http://www.michael-kors-handbags.com.co
http://www.kd-10.us
http://www.adidaseqts.com
http://www.adidas-tubular.us.com
http://www.yesyeezy.shop/adidas-yeezy-boost-350-v2-cream-white-cp9366
-p-423.html
http://www.yeezysshoes.us.com
Name:
E-mail: (optional)
Napište edward:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews