MĚSÍC PLNÝ SOUTĚŽÍ S INTOXICATED - SOUTĚŽ 1
Category: Soutěže | 15 Mar 2012 | Author: Kubi [full-link] | Full story [/full-link] | 30 Comments
SOUTĚŽE S INTOXICATED

Informace: Soutěž trvá do zítřka, tj. 16.3.2012 do 24:00

Budou oceněni tři lidé:
1. místo: 2 LÍSTKY NA PREMIÉRU FILMU HUNGER GAMES
Získáváte jedinečnou možnost vidět film již 21.3. mezi prvními v ČR
2. místo: plakát (dle nabídky níže)
3. místo: plakát (dle nabídky níže)

*VŠE O PRVNÍ SOUTĚŽI NAJDETE VE FULL STORY*


Informace o výhře:

Premiéra filmu Hunger Games se koná 21.3.v Praze v 19 hodin (místo bude upřesněno výherci) a výherce bude mezi prvními, kdo tento film v České republice uvidí.

Protože ale všichni z Vás nejste z Prahy, takže abyste nebyli „škodní“ :D, další DVA z Vás dostanou CENU V PODOBĚ PLAKÁTU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU (vybírat budete moci z plakátu Hunger Games, Voda pro slony, Miláček).

Soutěže se můžou zúčastnit i naši slovenští sousedi. Jen dopravit se do Prahy musíte sami :).

Soutěž probíhá skrz email intoxsoutez@seznam.cz, k tomuto emailu mám přístup jen já (Kubi) a Panthea. Žádné další osoby k emailu nemají přístup. K vašim osobním údajům, tj. vašim emailovým adresám a obsahu vašich emailů nemá přístup žádná další osoba. Mějte na paměti, že tato soutěž je připravená námi fanoušky pro Vás fanoušky.

Určení vítězů:
TŘI Z VÁS VYLOSUJI JÁ (TJ. Kubi). PRVNÍ VÝHERCE ZÍSKÁ DVĚ VSTUPENKY (pro sebe a svůj doprovod) NA PREMIÉRU HUNGER GAMES 21.3., DALŠÍ DVĚ MÍSTA OBDRŽÍ PLAKÁTY.

Soutěžní úkoly:
Soutěžní úkoly jsou 2. Můžete se zúčastnit !!!OBOU DVOU!!! Ale nebo taky jen jednoho, záleží na vás. Samozřejmě když se zúčastníte obou dvou máte větší pravděpodobnost výhry :D.

I. Soutěžní úkol:

SDÍLEJTE TRAILER HUNGER GAMES NA VAŠEM FACEBOOK PROFILU a PHOTO NEBO PRINT SCREEN NÁM POŠLETE NA EMAIL:

Jednoduše si vložte trailer na svojí zeď a pak vyfoťte nebo printscreenujte (návod ve full story), abychom viděli, že ho tam opravdu máte a tento obrázek nám pošlete na email.

ODKAZ na trailer: http://youtu.be/Y9XbS3dmv4U

Stačí když nám na email pošlete něco takového:


PRINT


intoxsoutez@seznam.cz (předmět: HG1)

II. Soutěžní úkol:

ODPOVĚZTE NA NÁSLEDUJÍCÍ OTÁZKY:

1. Jak se jmenuje mladší sestra hlavní postavy Hunger Games Katniss Everdeen(ové). Akceptujeme jméno z anglického originálu i českou verzi jména.

2. Jak se nazývá skupinka vylosovaných dětí, které se musí po vylosování účastnit reality show Hunger Games? Opět akceptujeme název z anglického originálu nebo českou mutaci .

ODPOVĚDI ZASÍLEJTE NA
intoxsoutez@seznam.cz (předmět: HG2)


PROSÍM DODRŽUJTE PSÁNÍ PŘEDMĚTU VAŠEHO EMAILU, ZDA SE ÚČASTNÍTE HG1 NEBO HG2!!! DOPŘEDU HLÁSÍM, ŽE POKUD PŘIJDE EMAIL BEZ PŘEDMĚTU BUDE VYŘAZEN ZE SOUTĚŽE. A HLAVNĚ V EMAILU UVEĎTE VAŠE JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKU, ABYSTE JSTE SE V PŘÍPADĚ VÝHRY POZNALI!!!

Budu se těšit na vaši snad hojnou účast :D. Držím palce!


Jak ''printscreenovat''?

1. Možnost: Na své zdi s vloženým trailerem podržíte tlačítka ctrl + printscreen (PRTSCR - je to obvykle na klávesnici vpravo nahoře). Otevřete si malování a zmáčknete ctrl + v. Objeví se vám tam obrázek vašeho monitoru tedy vaší FB zdi. Uložíte to (prosím v jpg, gif, png nebo podobných obrázkových souborech) a pošlete na náš mail!

2. Funkce VÝSTŘIŽKY ve Win7 a Vistách
Otevřete si stránku, kde chcete printscreen provést, otevřete si v programech funkci výstřižky. Zmáčkněte tlačítko NOVÝ, vyberte kurzorem místo, které chcete vystřihnout a dejte uložit (Soubor-uložit, nebo tlačítko DISKETKA). Uložíte to (prosím v jpg, gif, png nebo podobných obrázkových souborech) a pošlete na náš mail!
Refresh | Home |


wewii @ 15 Mar 2012 07:10 pm
super okrem plakatu nic pre mna do prahy je to daleko
Kubi @ 15 Mar 2012 07:12 pm
V příštích týdnech, budou probíhat další soutěže ;).
wewii @ 15 Mar 2012 07:15 pm
vhodne aj pre slovakov?
Kubi @ 15 Mar 2012 07:24 pm
Však tahle soutěž je vhodná i pro slováky :), pokud stojíš o plakát :).

Kdybychom tě vybrali stačí napsat, že bohužel lístek nechceš, a dostaneš náhradní cenu - plakát :).

Takže asi tak :). Pokud ti plakáty nevyhovují, to už není můj problém :D. Budeš si muset počkat na další soutěže.
wewii @ 15 Mar 2012 07:51 pm
aha okey tak prečítam o čo ide a skúsim
Domssy @ 15 Mar 2012 08:05 pm
čo má vlastne 'Hunger Games' spoločné s týmto všetkým?.. trošku mi to nejde do hlavy na 'twilight' a spol. webe...
Naty @ 15 Mar 2012 08:06 pm
U toho druhého soutěžního úkolu, u druhé otázky chcete všechny "děti" nebo jenom dvě hlavní postavy? Jen si chci být jistá. ;) Děkuju. :)
Panthea @ 15 Mar 2012 08:07 pm
Domssy >> byly jsme požádány čs. distributorem filmu o spolupráci a protože mezi námi snad není jedinná, která by HG nečetla souhlasily jsme wink
Panthea @ 15 Mar 2012 08:11 pm
Naty >>máme na mysli "celkově" wink (tak jako jsou lidi mezi 13 a 19 rokem "teenageři" tak i tyhle děti tvoří určitou skupinu)
Naty @ 15 Mar 2012 08:13 pm
Jasný. ;D Děkuju.
Kubi @ 15 Mar 2012 08:14 pm
Naty>> "Jak se nazývá skupinka vylosovaných dětí" v knížce i ve výše uvedeném traileru se vybraní jedince do Her speciálně nazývají (nechce vyjmenovávat postavy), ale chceme vědět, jak se těm "účastníků her" říká :). Doufám, že je to jasný :).

Domssy>> Má to společné to, že o Hunger Games jsme se dozvěděli díky autorce Twilight Stephenie Meyer :) na jejím webu, a sérii jsme si stejně jako ona oblíbily :), proč nešířit, co máme rády dál :).

NAvíc jsme byly osloveny přímo distributorem, a nevidím jediný důvod, proč našim návštěvníkům neobohatit jejich návštěvy našeho webu o zajímavé soutěže :) :D

Zároveň pro Vás jsme získaly zajímavé ceny, a že jich bude mnohem víc se dozvíte v následujících týdnech :).
Domssy @ 15 Mar 2012 08:15 pm
ach tak.. to je potom iná vec, neviem ja osobne som knihy nečítala, takže netuším o čom to je a nemôžem sa do súťaže napr ani zapojiť.. a mám z toho celého taký dojem ako keby každý druhý twi-fanda šiel presedlať na toto.. možno to tak nie je ale..proste dojem.. preto ma zarazilo keď som to videla aj tu..
Kubi @ 15 Mar 2012 08:20 pm
Domssy>> Já tedy nechci být nijak kousavá, ale na sdílení traileru nepotřebuješ žádné speciální znalosti :D , ODPOVĚDI na otázky z úkolu dva ti stačí přesně 2:28, což je dálka traileru, kde se všechno dozvíš :).

Ale samozřejmě do soutěží tě nikdo nenutí :).
Naty @ 15 Mar 2012 08:21 pm
Jo, aha! :D Tak ted už je mi to úplně jasný!!! Děkuju moc! ... Už jsem tu vypisovala jména jednotlivých osob. ;D
Domssy @ 15 Mar 2012 08:25 pm
no tupá nie som laughing skôr ide o to že ma to akosi neohúrilo.. navyše som to nečítala a to potom nie je ono a lísky by mi boli na nič lebo k vám do ČR nepocestujem..
na tom nezáleží išlo mi len o tú otázku kde je spojitosť a na tú ste mi dali odpoveď :D
Klára @ 15 Mar 2012 08:28 pm
Stačí ten název dětí česky,jsem ovlivněná českým překladem knih?
Kubi @ 15 Mar 2012 08:30 pm
Klára > Je to v zadání :), akceptujeme i anglický i český název smile, neboj :)
Klára @ 15 Mar 2012 08:30 pm
Jo už jsem si odpověděla,máte to tam napsané,sorry laughing
Panthea @ 15 Mar 2012 08:31 pm
Klára >> stačí wink
Kubi @ 15 Mar 2012 08:34 pm
Domssy>> Jak už jsem psala před tím wewii, když bys vyhrála lístek, můžeš se ho zřeknout a dostala bys náhradní cenu plakát dle svého výběru :).
Anett @ 15 Mar 2012 08:41 pm
a ta odpověď na 2. otázku je v tom traileru teda?? Jestli jo tak si to teda nemuzu dat do souvislosti ten nazev sad
Panthea @ 15 Mar 2012 08:48 pm
Anett >> je jednou ho řekne Effie a podruhé prezident Snow wink
Kubi @ 15 Mar 2012 08:48 pm
V traileru je jejich název zmíněn myslím rovnou 3x :D (Katniss a Peeta jsou těmito účastníky :).
Anett @ 15 Mar 2012 08:49 pm
tak děkuju mockrát smile
už bych to snad měla mít smile
cinderella prom dresses @ 18 May 2012 02:15 am
http://www.softydress.com/ Both comments and pings are currently closed. ď»¿ To a great deal of individuals http://www.manreplicawatches.com/Guess.html , you will find extremely couple of issues that will mention much extra about a man than his watch.The character replica watches, neatness and price tag of his wristwatch may be of fantastic significance. But in today 8217;s time pohardly everciety, when the must retain tabs on those seconds is many more important than ever, it appears the idea of a wrist watch has turn out to be that of a status character instead of a practical chronometer.The timer is ticking for the watch; http://www.manreplicawatches.com/Bell-&-Ross.html based on a examine that suggests 1 in seven individuals within the UK has not require for 1, apart from as a vogue extra. http://www.h-replicawatches.com/bell-&-ross.html And those elderly 25 alternatively younger had been double as maximum promising as those in their 40s alternatively 50s to have stopped wearing a watch http://www.heardress.com/wedding-guest-dresses.html , with 28 per penny no getting 1.But if watches no longer have a function telling the time http://www.manreplicawatches.com/ , http://www.manreplicawatches.com/Welder.html they yet can say a great
strapless black dress @ 26 May 2012 01:01 am
accurately show the 1 ten seconds.In other words,El Primero 1 ten scale hop stopwatch interval is six occasions the regular disk,I believe this magnitude,;Zoom http://www.carweddingdresses.org/wedding-reception.html ; for any individuals can clearly read http://www.quedress.net/home-coming-dress-function-occasion.html .Secondly http://www.carweddingdresses.org/accessories-jewelry.html ,the chronograph from the wearer http://www.carweddingdresses.org/bridal-gowns.html ,the 1 ten second display unit is simple to interpret the scores, http://www.carweddingdresses.org/wedding-reception.html however the conventional functions from the second jump 1 8 sec or 1 five seconds display is challenging to read http://www.quedress.net/evening-dress-function-occasion.html .;Beating; isn;t the objective,to be able to accomplish correct actual time outcomes. http://www.quedress.net/home-coming-dress-function-occasion.html Quit the clock operation,manual locking method from the method to ensure that the pointer accurately stopped,a total of 100 tooth timing gear,brake lever will position the pointer in in between two teeth,to be able to make sure correct to 1 ten sec readings.So, http://www.quedress.net/ El Primero movement each and every 1 ten second jump of a cell,the chronograph jumps 600
zhi20161222 @ 23 Dec 2016 12:47 am
http://www.airforce1-nike.fr
http://www.michaelkors-purses.us.com
http://www.tomsoutletstores.in.net
http://www.michaelkorsoutlet-online.org
http://www.michael-korshandbags.us.com
http://www.cheap-uggs.us.com
http://www.airjordanretro.us
http://www.moncler-outlet.us.com
http://www.coachoutlet.in.net
http://www.oakley--sunglasses.net.co
http://www.skechersshoes.us
http://www.michael-korsoutlet.ca
http://www.lacosteshoes.us
http://www.fitflops.in.net
http://www.true-religionjeansoutlet.in.net
http://www.chiflatiron.in.net
http://www.conversetrainer.co.uk
http://www.cheaprolexreplicawatches.us
http://www.coachfactory-outletstore.us.com
http://www.christianlouboutinoutlet.us
http://www.oakley.nom.co
http://www.ysl-outlet.com
http://www.christianlouboutinshoes.org.uk
http://www.pandorajewelryoutlet.name
http://www.cheapbasketballshoes.us
http://www.edhardy-outlet.name
http://www.uggsboots.fr
http://www.coachoutlets.us.org
http://www.uggscanada.ca
http://www.cheapoakleyssunglasses.us.org
http://www.coach-outlets.us.com
http://www.airmaxoutletsaleus.com
http://www.canadagooseoutlet.net.co
http://www.pandoracharmssaleclearance.com
hzx @ 18 Feb 2017 05:52 am
http://timberland.officialfree.net
http://timberlandboots.hugeoff.net
http://www.oakleysunglassesoutletwholesale.us.com
http://www.cheapjordansshoes.in.net
http://www.gucci-outlet.org
http://www.mbt.us.com
http://www.timberlandoutlet.name
http://www.louboutin.us.com
http://www.pumashoes.us.com
http://www.michael-kors-handbags.us.org
http://www.tomswedges.us
http://www.dallasmavericksjerseys.com
http://www.louis-vuittonoutlet.net.co
http://www.raybansunglassess.com.co
http://www.converseshoes.us.org
http://www.burberryoutlet-online.net.co
http://www.pradaoutlet.net.co
http://www.jordans.in.net
http://www.lebronjames-shoes.name
http://www.edhardyclothing.in.net
hzx20170218
hzx @ 07 Jun 2017 01:26 am
http://www.adidas.in.net
http://www.adidassuperstar.name
http://www.cheap-jordans.us.com
http://www.cheapjordansshoes.in.net
http://www.nfljerseyswholesalecheap.us.com
http://www.cheapoakleysunglasses.net.co
http://www.christianlouboutin.name
http://www.christianlouboutinoff.us
http://www.christianlouboutinoutlet.com
http://www.christianlouboutinonlineoutlet.us.com
http://www.edhardyclothing.in.net
http://www.cheapjordansshoes.us.com
http://www.montblanc.com.co
http://www.nike-airmax.me.uk
http://www.nike-rosherun.in.net
http://www.ralphlaurenpolo.in.net
http://www.true-religionjeans.us.org
http://www.vansshoesoutlet.us.com
http://www.michaelkorsoutletclearance.us.org
http://www.jordanshoes.us.org
hzx20170607
20180313yuanyuan @ 13 Mar 2018 08:51 am
http://www.nikeoutlet.in.net
http://www.katespade.in.net
http://www.canadagooseoutletus.us.com
http://www.air-jordans.us.com
http://www.poloralphlaurenoutletpolo.us.com
http://www.uggsoutlet-clearance.us.com
http://www.outletcoachoutlet.us.com
http://www.pandoracharms.us.com
http://www.michaelkorsoutletonlineclearance.in.net

http://www.michael-korsoutlets.us.com
http://www.philipppleinshirt.com
http://www.uggs-boots.us
http://www.canadiangoose.us.com
http://www.pandoracharms.com.co
http://www.jordanretro.name
http://www.nikeoutletonline.us.com
http://www.ralphlaurensale-clearance.me.uk
http://www.adidas-shoes.us.com
http://www.airmaxoutletsaleus.com
http://www.airjordans.us.com
http://www.red-bottoms.us.com
http://www.outletcanadagooseoutlet.us.com
http://www.columbiasportswear.us.com
http://www.yeezyboost-350.co.uk
http://www.doudounemonclerpascher.fr
http://www.raybansunglassessalecheap.us.com
http://www.coachfactoryoutlet-storeonline.us.com
http://www.philippplein-outlet.com
http://www.uggsbootscanada.ca
http://www.louboutinshoes.in.net
Name:
E-mail: (optional)
Napište edward:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews