KRISTEN V GLAMOUR
Category: Jiné | 29 Apr 2012 | Author: Teddysa [full-link] | Full story [/full-link] | 5 Comments


Každý rok britský časopis Glamour vyhlašuje nejlépe oblečené celebrity. Letos první místo získala Kristen! Převzala tak ''žezlo'' po Emmě Watson.

Tohle řekl Glamour na obhajobu jejich volby:
Ať už má na sobě Monique Lhuillier na červeném koberci, nebo ležérní tričko a jeans, Kristen vypadá přirozeně trendy. Díky jejímu vývoji z neohrabaného teenagera k módní královně se z ní stala módní ikona, se kterou se může každá dívka ztotožnit.

Ashley se také umístila a to na 50. místě (o proti loňskému roku si dost pohoršila)
Refresh | Home |


Eli @ 29 Apr 2012 03:44 pm
To snad ne. Kris je hezká, velmi zajímavá, a má svůj specifický postoj, ale oblékat se moc neumí. Pár věcí se ji povedlo, to netvrdím ,ale určině by neměla být jmenováná nejlépe oblékanou. Jsou jiné, které si to zaslouží víc. Myslím si, že ti co sestavovali tento žebříček ji tam dali jen protože je kolem ní pořad nějaký humbuk.
Jitka @ 29 Apr 2012 06:20 pm
já naopak myslím,že si to zaslouží wink
luckily @ 30 Apr 2012 07:53 am
Souhlasím s Eli. Kristen se obléká hezky, ale musím teda říct, že existují herečky co se oblékají lépe, třeba právě Emma se podle mého obléká daleko lépe než Kristen.
Eli @ 30 Apr 2012 08:31 am
Hlavně i v soukromém životě se Emma obléka daleko lépe než Kris. Někdy mi příjde že Kristen vlastní jen dvě potrhané trika, jedny kalhoty a bundu. Chápu je to pohdlné a dělá ji to takovou jaká je, ale o stylu a modní ikoně se mluvit nedá.
kol @ 30 Apr 2012 04:30 pm
...se z ní stala módní ikona, se kterou se může každá dívka ztotožnit.

- z poslednej vety je jasne, ze kris sa ocitla na prvom mieste uplne zasluzene hlavne kvoli tomu, ze vzdy vyzera super a nerobi si z oblecenia tazku hlavu. preto sa s nou mozu obycajne baby stotoznit, lebo nosi castejsie to iste. nie ako ine celebritky, co si jednu vec oblecu max. 2x. kristen patri prve miesto pravom, na cervenom koberci vzdy ziari a v sukromi je vzdy sama sebou a nosi pohodlne veci a ma v pazi ci ma potrhane tricko
Name:
E-mail: (optional)
Napište edward:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews