Vítejte na INTOXICATED, české a slovenské fansite věnované knihám a filmům podle nich vzniklým/natočeným. Celý team zapálených fanoušků vám přináší recenze na nejnovější knihy, doporučuje na které seriály se podívat a na jaký film si koupit lístky do kina. Dále pravidelně aktualizuje novinky z celého světa fantazie. Spolupracujeme s mnoha knižními nakladatelstvími a několika filmovými distributory, což s sebou přináší bonusy v podobě nejrůznějších soutěží o zajímavé ceny pro vás návštevníky stránek. Pokud máte nějaké otázky ať už ke knihám, seriálům, filmům, či k webovým stránkám samotným, nechte vzkaz v shoutboardu, nebo nás kontaktujte - odpovíme co nejdříve. Snad se vám tady bude líbit a budete se sem rádi a často vracet. Webová stránka je dílem fanoušků pro fanoušky.

INTOXICATED TEAM

Sponzor link

NOVINKY

PETER V PROSINCOVÉM DAMAN
01 Dec 2011 by Panthea | Photoshoot
Na prosincové obálce a uvnitř magazínu DAMAN najdete shoot s Peterem Facinellim.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


ZDROJ: oficiální FB stránka Petera Facinelliho
Refresh | Home |


TwiRobFan @ 01 Dec 2011 06:16 pm
Škoda, že Peter takhle nevypadal i v TW sáze, byl by to dokonalý štramák dr. Cullen. smile
Aji @ 01 Dec 2011 08:05 pm
Přesně, co to s ním v TW udělali.....
Nicole @ 01 Dec 2011 08:22 pm
Já jsem to taky nepochopila. Tady má vlasy úplně v pohodě, stačilo je jen přebarvit na blond, trošku učísnout a bylo by to.
Name:
E-mail: (optional)
Napište edward:
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews