TAYLOT PRO “Total Film”
Category: | 25 Jan 2012 | Author: Teddysa | 3 Comments
Na netu jsem našla dvě nové fotky z Taylorova photoshootu pro Total Film a bylo by trestné je sem nedat.
No posuďte sami.

imagebam.com imagebam.com
JACKSON NA SUNDANCE
Category: | 25 Jan 2012 | Author: Teddysa | 1 Comments
Nyní se v Americe koná slavný festival Sundance, kam se každoročně vypravuje spoustu našich Twilight herců (všichni totiž zbožňují nezávislé filmy, na které je tento festival zaměřený). Zatím máme jen fotky Jacksona a jeho skupiny 100 Monkeys.

PS: Malá perlička - Za zakladatele Sundance je považovaný slavný herec Robert Redford, protože zde v roce 1981 založil Sundance Institut, po kterém je Festival pojmenovaný. I když několik let před tím festival už probíhal, největší rozvoj nastal až se založením jeho Institutu. A všichni herci ho milují, protože se jedná o uvolněnou akci, kde si každý může přijít v mikině a dělat rozhovory v kavárnách. V loni jsme vás o tomto festivalu informovali, protože tam Kristen a Dakota propagovali svůj film Runaways a Kristen zároveň i Welcome to the Rileys.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EDIT by Mikita: Dovolím si jen doplnit, že fotky 100 Monkeys jsou k dispozici hlavně proto, že kapela byla v neděli 22.1.2012 jedním z vystupujících na párty jen pro zvané ve Fender/AP (Associated Press) Party Lounge (členové jejich VIP fanklubu mohli vyhrát volné vstupenky). Další vystoupení měla kapela včera, když dělala předskokana kapele Third Eye Blind, která má v rámci Sundance festivalu velký koncert. Letošek je pro 100 Monkeys opravdu povedený rok. ;)
PREMIÉRA FILMU “Man On A Ledge”
Category: | 25 Jan 2012 | Author: Teddysa | 0 Comments
Charlie Bewley a Jackson Rathbone se objevili na premiéře filmu “Man On A Ledge”. Tady máte několik fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ScreenSlam.com Jacksona vyzpovídalo.
HAPPY BIRTHDAY!
Category:  , Jiné  | 23 Jan 2012 | Author: Panthea | 12 Comments
Vše nej nej nej dnes přejeme Julii Jones aka jedinné vlčici ve smečce - Leah Clearwater.
TWILIGHT MUSICAL
Category: | 22 Jan 2012 | Author: Mikita | Full story | 7 Comments
Jak jsem již informovala, pro dobročinné účely se 16.ledna dostal na Broadway TWILIGHT MUZIKÁL. Ohlasy jsou pozitivní a tak jistě není divu, že se již spekuluje o možném pokračování. Jak už Swamp avizovala, texty jako "I Imprinted on an Infant” (Otiskl jsem se do nemluvněte), “Life Sucks When Your Boyfriend is a Vampire” (Život je na nic, když je váš přítel upír), nebo “Die, Bella, die" jsou dokonalým materiálem pro přednášku na FF v Chotěboři, tak doufám, že se brzo objeví v lepší kvalitě. Prozatím přináším malý setřih, abyste si mohli udělat obrázek.

Podrobnou recenzi představení najdete na stránkách MTV.

Ve zkratce...do představení byl použit děj Twiligh i New Moon a hlavní trio záporáků se tentokrát obměnilo. Na scéně se objeví Hermiona, Ron and Harry Potter. Ano, místo Victorie se objeví Hermiona a když jí v baletním studiu zabijí Rona, asi je vám jasné, že je to právě ona, kdo zpívá “Die, Bella, die".

VIDEO VE FULL STORY
DIANE KRUGER V HOSTITELOVI
Category: The Host | 21 Jan 2012 | Author: Ramira | 10 Comments
Už dlho sme nemali žiadne info o filmovom Hostitelovi. Včera portál Deadline oznámil, že úlohu hlavnej záporáčky Pátračky/Hledačky (v angličtine The Seeker) si pravdepodobne zahrá Diane Kruger známa napríklad z Nehanebných parchantov.

Podla pôvodného plánu by sa film mal začať natáčať vo februári.

imagebam.com


Dovolím si EDITNOUT: Amanda Bell z Twilight Examineru shrnula v článku "známé" obsazení, které doplnila o nováčky zveřejněné ve Variety.

Máme tedy obsazeny role: Jared Howe/Max Irons, Ian O'Shea/Jake Abel, Wanderer/Melanie Stryder/Saoirse Ronan. Kromě Diane Kruger je dalším hercem, který ještě není úplně potvrzen William Hurt pro roli Jeba Strydera a nejnovější zvěsti hovoří o Boydu Holbrookovi jakožto druhém z bratrů O'Sheaových - Kylovi a Chandlerovi Canterburym pro roli Jamieho Strydera.

Což by obrazově dopadlo nějak takhle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
HAPPY BIRTHDAY!
Category:  , Jiné  | 21 Jan 2012 | Author: Panthea | 1 Comments
Protože jsem sklerotik, zapoměla jsem včera popřát Danielu Cudmoreovi k narozeninám, tímto napravuji a připojuji přání i Booboo Stewartovi, který má narozeniny dnes. Takže pánové vše nej.
HUNGER GAMES
Category: Jiné | 20 Jan 2012 | Author: Kubi | 4 Comments
Přestože nejsme web zaměřený na knižní a filmovou sérii Hunger Games, budeme se jí v následujících měsících trochu více věnovat, podaří se nám zaplnit novinkové sucho týkající se Twilight a navíc vám představíme další oblíbenou knižní sérii Stephenie Meyer a našeho Intoxicated Teamu (www.hungergames.cz). Dneska se objevil oficiální český trailer na Youtube a vy si ho tady můžete prohlédnout.Já jsem celou trilogii četla již před lety v angličtině a můžu ji Vám všem vřele doporučit.

Tady jsem z hlouby našeho fora vylovila moje shrnutí prvního dílu Hunger Games - Aréna smrti.

Děj se odehrává v "postapokalyptických" Spojených státech, na jejichž zašlou slávu si už nikdo nevzpomíná. Stát se jmenuje Panem a skládá se z hlavního kraje Capitolu a 12 distriktů. Capitol všechny distrikty ovládá a bezostyšně je vykořisťuje. Krajů bývalo 13, ale 13. distrikt se proti Capitolu vzbouřil a za trest byl zcela srovnán se zemí, včetně všech obyvatel.

Aby si Capitol udržel distrikty hodné a poslušné jako ovečky, každoročně se na připomínku pořádá reality show Hunger Game. . Každý rok se ze všech 12 krajů vylosují 2 dospívají jedinci (jedna dívka a jeden kluk) ve věku 12-18 let. Tito jedinci jsou slavnostně odvezeni do Capitolu, kde je čeká reality show, která může mít jen jednoho vítěze...doslova...protože jediným způsobem výhry je zabít všechny své protihráče.

Katniss Everdeen se do Hunger Games (reality show) přihlásila dobrovolně, poté co byla vylosovaná její mladší sestra Prim a spolu s ní byl vylosován Peeta Mellark, který jí a její rodinu, před lety zachránil před vyhladověním...Společně odjíždí do Capitolu utkat se na život a nasmrt s dětmi z ostatních distriktů, ale i mezi sebou.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews