American Ultra poster a trailer
Category: Filmy | 06 Aug 2015 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Prostřednictvím našeho partnera Film Forum pro Vás máme náhled oficiálního posteru americké akční komedie American Ultra a charakterové postery. Později se můžete tešit i na nějakou tu českou propagační verzi. Mimo jiné i na HQ fotky nebo třeba na videa a v neposlední řadě - jak už u nás bývá zvykem - dojde i na soutěž o lístky do kina.

image host image host image host

*Video najdete ve FULL STORY, a mimo jiné i v našem levém menu, a to až do české premiéry 10. záři.*
New "ultra" desing
Category: Web | 06 Aug 2015 | Author: Leca | 5 Comments
S blížícím se podzimem se můžete těšit nejen na začátek školy, ale i na konec dovolených (jej pro všechny věkové generace, chystejme si kabáty a sbohem plavky a opalovácí krémy). Ále, září bude mít i jedno velké plus - do českých kin se dostane film s Kristen Stewart - pamatuje s tou,no přeci s tou, která hrála Bellu v Twilight (muhehe) - Ameriacan Ultra. A web I N T O X I C A T E D, jakožto jeden z partnerů, se na premiéru připravuje po svém - tématickým kabátkem.


Něco málo o filmu American Ultra: "Každý se někdy zkouřil."
Akční komedie American Ultra s Kristen Stewart a Jessem Eisenbergem v hlavních rolích jistě pobaví každého!
Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše“. Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci …až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé… Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy.

Zdroj: forumfilm.cz
Papírová města - foto a videa
Category: Filmy | 23 Jun 2015 | Author: Leca | Full story | 1 Comments
Zatímco se nemůžete dočkat premiéry, můžete si dlouhou chvíli zkrátit dvěma videi - v prvním případě se jedná o oficiální rozhovor s Carou Delevingne a Natem Wolffem (představiteli dovu hlavních postav), druhé video je menší reportáží z oficiální photoshopu, které se opětovně účaswtnila jak Cara, tak i Nate.
Navíc se níže můžete mrknout na dvě momentky (za jejich nasdílení děkujeme do CinemArtu.


image host image host

*Videa najdete ve FULL STORY
Zůstaň se mnou - recenze
Category: Recenze | 07 Jun 2015 | Author: Leca | Full story | 2 Comments
Recenze na nejnovější pokračování knižní série Počkám na tebe by se dala shrnout takovou jednoduchou rovnicí. Slunečné odpoledne + domácí limonáda s aloe vera, plátky limety a mátou + titul Zůstaň semnou = příjemně strávený den.


Tak nějak to tedy aspoň probíhalo u mé maličkosti. Výsledkem bylo relaxované nejen tělo, ale hlavně mysl. Jak už to tak bývá u knihy od Lynn jsem si neuvěřitelně odpočinula a dostala jsem přesně to, co jsem od díla očekávala…

Celá recenze ve FULL STORY.
Baronet - Zůstaň se mnou
Category: Knihy | 20 May 2015 | Author: Leca | 6 Comments
Jeden z našich partnerů - nakladatelství BARONET - vydalo díl série Počkám na tebe.

Anotace:
V jednadvaceti nemá studentka Calla moc zkušeností. Nikdy se nelíbala, nikdy neviděla oceán, nikdy nebyla v zábavním parku. Jak vyrůstala, byla svědkem událostí, které by žádné dítě vidět nemělo. Stále si v sobě nese fyzické a emocionální jizvy ze soužití s drogově závislou matkou, jež tají přede všemi, včetně nejbližších kamarádů na univerzitě.

Bezpečná zeď, kterou si Calla kolem sebe pečlivě vystavěla, se však rozpadne, když zjistí, že jí matka ukradla peníze na studium a zanechala na její jméno velký dluh. Teď se Calla musí vrátit do malého města, které chtěla navěky nechat za sebou, a opět napravit matčino nezodpovědné chování. Mona však není nikde k nalezení. Místo ní nalévá za barem drinky vysoký a sexy Jackson James.

Od chvíle, kdy se setkají, strká Jax nos do Calliných záležitostí. Nabídne jí práci a pomáhá s hledáním matky. A podle toho, jak se na ni dívá, je budoucí zdravotní sestřičce jasné, že ji chce dostat do postele... a možná i něco víc. Než si ho však Calla pustí k tělu, musí se vyrovnat s bolestí z minulosti a s muži z podsvětí, kteří jí chtějí ublížit, pokud jim nevydá svou matku.

Již brzy se můžete těšit na naší recenzi Callina příběhu.
THE SCORCH TRIALS - photos
Category: Filmy , Foto  | 17 May 2015 | Author: Leca | 1 Comments
Za pár dní bychom se měli dočkat teaseru k již druhému pokračování série Maze Runne. Do té doby mrkněte na fotky, které jsme posbírali různě na internetu...
První dvě jsou přímo z natáčení the Scorch trials a další dvě jsou milí cast momentky.
image host image host
image host image host
Důvěřuj mi - recenze
Category: Recenze | 04 Apr 2015 | Author: Leca | Full story | 1 Comments
Knižní titul Důvěřuj mi je dalším počinem pisatelského pseudonymu J. Lynn, pod kterým publikuje americká autorka Jennifer L. Armentrout. U nás se o vydávání jejich YA romancí stará náš partner, nakladatelství Baronet. Tomu také patří velký dík, za poskytnutí recenzního výtisku.

Důvěřuj mi je takt trochu jinak převyprávěný příběh Camerona a Avery (recenzi knihy Počkám na najdete ZDE). Tentokrát není vypravěčem zpočátku uzavřená Avery, ale charismatický a věčně dobře naložený Cam. Autorka dopřává svým fanouškům nahlédnutí do mysli sexouše s věčně naraženou kšiltovkou… Rozvádí jeho stránku lovestory a navíc přibližuje jeho pošramocenou minulost.


Anotace:
Cameron Hamilton je zvyklý dostat vše, po čem touží, obzvlášť od žen. Když do jeho života doslova vrazí Avery Morganstenová, konečně se setkává s osobou, která je schopna odolat jeho nádherným modrým očím. Ale Cam se nehodlá vzdát. Nedokáže dostat tu odvážnou a záhadnou dívku z hlavy.

Avery má tajemství, jež jí brání přiznat, co ke Camovi cítí. Když vytrvá a nabídne jí delikátní domácí sušenky, prolomí tím dívčiny bariéry a získá si její důvěru? Nebo ho Avery nevpustí do svého života a on ztratí první skutečnou šanci na lásku, která trvá věčně?


Recenzi s odkazem na ukázku z knihy najdete ve *FULL STORY*.
Downside 3: Město duchů - ukázka
Category: Knihy | 24 Mar 2015 | Author: Panthea | Full story | 0 Comments
FANTOM Print​ vydává již třetí díl ze série Downside o čarodějce Chess Putnam - Město duchů.

image host


Anotace:
V ulicích čtvrti Downside, domově prostitutek, drogových dealerů a zlodějů, se pohybuje zvrácený vrah, který své oběti zanechává rozřezané na kusy a bez orgánů. Případ, který na míle páchne černou magií, se dostává do rukou Chess Putnamové, nejlepší Odhalovačky Církve skutečné pravdy.
Jak už však bývá u Chess zvykem, věci se začínají rychle komplikovat a s každou další stopou se čarodějka sice dostává blíže k pachateli, ale zároveň také k okraji propasti, z níž už nemusí být návratu. Duchové ve Městě věčnosti se bouří a média, s jejichž pomocí je Církev doposud zapuzovala, se začínají obracet proti svým pánům.
Dávný nepřítel se znovu pokouší zaútočit na samotné základy Církve a Chess se mu musí tentokrát postavit úplně sama, protože se jí podařilo spálit všechny mosty a jediný člověk, kterému by dokázala svěřit vlastní život, by ji teď nejraději viděl mrtvou…

Ukázku z knihy najdete ve FULL STORY.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews