RECENZE: POKREVNÍ POUTA 2 - ZLATÁ LILIE
Category: Knihy , Recenze  | 21 Jun 2013 | Author: Panthea | Full story | 2 Comments
Michelle pro vás zrecenzovala pokračování Pokrevních pout od Richelle Mead.

image host


Zlatá lilie

Autorka: Richelle MEAD
Nakladatelství: DOMINO
Žánr: fantasy
Série: Pokrevní pouta 2
Formát: paperback, 328 stran
Hodnocení: 4/5

Anotace

Povinnost, nebo láska? Co zvítězí?

Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých. Moc ráda by studovala univerzitu, ale místo toho byla vyslána na snobskou střední školu v Palm Springs. Má tam za úkol střežit morojskou princeznu Jill Dragomirovou před zabijáky, kteří chtějí ve světě Morojů rozpoutat válku.

Všichni ji považují za skvělou alchymistku, dokonce i ti, kteří o ní dříve pochybovali. Nyní však začíná pochybovat ona sama: opravdu jsou všichni vampýři zvrácené stvůry, anebo je to všechno jinak?

Všechno se ještě víc zkomplikuje, když bývalí Strigojové Soňa a Dimitrij zjistí, že právě Sydney by mohla být klíčem k objevení zázračného léku k proměně na Strigoje. A pak Sydney naváže milostný vztah s Braydenem... Má s ním mnoho společného, ale přesto jako by ji stále silněji přitahoval někdo jiný, na koho by kvůli jeho původu neměla ani pomyslet! Co teď? Má se řídit zákony alchymistů, nebo naslouchat hlasu vlastního srdce?

*RECENZE VE FULL STORY*
TWILIGHT A HUNGER GAMES PROGRAM NA FESTIVALU FANTAZIE
Category: Web , Twilightcon  | 16 Jun 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
image host


Pomalu se nám blíží konec června, což znamená nejen ukončení školního roku, ale pro fanoušky fantastiky hlavně to, že bude Festival fantazie v Chotěboři. Letos se bude konat již 18.ročník a s pořady o Twilight oslavíme již 5.výročí.

Přinášíme vám plakát k naší sublinii, která se bude konat v rámci NightConu ve dnech 1., 2. a 3.července 2013

image host


Sídlit budeme v sokolovně v místnosti s číslem 31 a program bude následovný ...

image host

... anotace si můžete přečíst TADY.
RECENZE: NOČNÍ SMĚNA
Category: Knihy , Recenze  | 24 May 2013 | Author: Panthea | Full story | 5 Comments
Recenze na knihu z prostředí blízkého mému srdci ...

image host


Noční směna

Autorka: Cassie Alexander
Nakladatelství: FANTOM Print
Žánr: fantasy
Série: Edie Spence 1
Formát: hardback, 224 stran
Hodnocení: 6/10

Anotace:

Zdravotní škola připravila Edie Spenceovou na spoustu věcí. Pacienti s popáleninami? Žádný problém. Utržené končetiny? To je hračka. Upíři? Ani za nic. Ale Edie coby nejnovější sestra na Y4, tajném oddělení ukrytém v samém nitru Okresní nemocnice, má plné ruce práce s nejrůznějšími paranormálními pacienty: od upírů po zvěrodlaky, zombie a další bytosti ze záhrobí… Edie se v tom snaží naučit chodit tak, aby další noční službu přečkala bez újmy. Ale když se jí upíří služebník pod rukama rozpadne v prach, rozpoutá se pravé peklo. Nyní ji pronásledují jeho poslední slova – „Zachraňte Annu!“ – a než se naděje, vezme na sebe úkol zachránit jednu ubohou dívku před nemrtvými. Přičemž se ocitne v upířím doupěti, zamiluje se do zombieho a musí bojovat o vlastní duši. Nic takového se v televizních seriálech z nemocnic nevidí…

*RECENZE VE FULL STORY*
RECENZE: POKREVNÍ POUTA
Category: Knihy , Recenze  | 20 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 4 Comments
image host


Pokrevní pouta

Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 336 stran
Hodnocení: 4/5

Anotace:

Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.


Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnou uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.


Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev...

*RECENZE VE FULL STORY*
RECENZE: SUKUBA 5 - STÍNY
Category: Knihy , Recenze  | 20 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 2 Comments
image host


Sukuba 5 – Stíny
Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 264 stran
Hodnocení: 8/10

Anotace:

Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas...


Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka.

Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena.

Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká... pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat...

*RECENZE VE FULL STORY*
RECENZE: HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY
Category: Knihy , Recenze  | 18 Apr 2013 | Author: Linfe | Full story | 1 Comments
image host


Hvězdy nám nepřály
Autor: John Green
Nakladatelství: Knižní klub
Žánr: young adult
Formát: pevná vazba, 240 stran
Hodnocení: 10/10

Anotace
Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě
RECENZE: SUKUBA 4 - ŽÁR
Category: Knihy , Recenze  | 03 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 4 Comments
Čtu, čteš, čteme ... protože jen co bude čas a chuť, tak trochu překopeme web. Svou pozornost zaměříme hlavně na knihy a jejich filmové nebo televizní zpracování.

Dnešní recenze směřuje k Richelle Mead a její sérii SUKUBA, konkrétně k dílu číslo 4. O filmu či seriálu sice zatím nemůže být řeč, chystá se ale filmové zpracování jiné její série - a to Vampire Academy.

image host


Sukuba 4 – Žár
Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 310 stran
Hodnocení: 10/10

Anotace:
Georgia nese rozchod se spisovatelem Sethem velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerone, vykáže za trest z města. Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seatlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil. Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Společnými silami se proto pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: Když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?

*RECENZE VE FULL STORY*
SOUTĚŽ S FILMEM NÁDHERNÉ BYTOSTI
Category: Soutěže | 14 Feb 2013 | Author: Kubi | Full story | 8 Comments
Tentokrát jsme pro Vás společně s Bontonfilmem připravili soutěž s filmem Nádherné bytosti, který je od dnešního dne v kinech.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Budou probíhat zároveň dvě soutěže, můžete se zúčastni OBOU DVOU.

1. Soutěž: Sdílení traileru k filmu Náherné bytosti
- Počet výherců: 1
- Cena: 1x dárkový balíček (Kniha, Taška, Kosmetický balíček s tématikou Nádherných bytostí)

2. Soutěž: Fotka vstupenky z filmu Nádherné bytosti z období 14.2.-17.2.2013
- Počet výherců: 2
- Cena: oba výherci dostanou sadu "dárkový balíček" (Kniha, Taška, Kosmetický balíček s tématikou Nádherných bytostí)

Soutěž probíhá skrz tento email: intoxsoutez@seznam.cz, k tomuto emailu mám přístup jen já (Kubi) a Panthea. Žádné další osoby k emailu nemají přístup. K vašim osobním údajům, tj. vašim emailovým adresám a obsahu vašich emailů nemá přístup žádná další osoba. Mějte na paměti, že tato soutěž je připravená námi fanoušky pro Vás fanoušky.

Určení vítězů:
TŘI Z VÁS VYLOSUJI JÁ (TJ. Kubi).

UKONČENÍ SOUTĚŽE: 20.2.2013

Soutěžní zadání naleznete ve FULL STORY.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews