RECENZE: POKREVNÍ POUTA
Category: Knihy , Recenze  | 20 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 0 Comments
image host


Pokrevní pouta

Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 336 stran
Hodnocení: 4/5

Anotace:

Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.


Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnou uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.


Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev...

*RECENZE VE FULL STORY*
RECENZE: SUKUBA 5 - STÍNY
Category: Knihy , Recenze  | 20 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
image host


Sukuba 5 – Stíny
Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 264 stran
Hodnocení: 8/10

Anotace:

Některým vábením lze odolávat jen po určitý čas...


Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka.

Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena.

Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká... pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat...

*RECENZE VE FULL STORY*
RECENZE: HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY
Category: Knihy , Recenze  | 18 Apr 2013 | Author: Linfe | Full story | 1 Comments
image host


Hvězdy nám nepřály
Autor: John Green
Nakladatelství: Knižní klub
Žánr: young adult
Formát: pevná vazba, 240 stran
Hodnocení: 10/10

Anotace
Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. „Nejvtipnější smutný příběh“ je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě
RECENZE: SUKUBA 4 - ŽÁR
Category: Knihy , Recenze  | 03 Apr 2013 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Čtu, čteš, čteme ... protože jen co bude čas a chuť, tak trochu překopeme web. Svou pozornost zaměříme hlavně na knihy a jejich filmové nebo televizní zpracování.

Dnešní recenze směřuje k Richelle Mead a její sérii SUKUBA, konkrétně k dílu číslo 4. O filmu či seriálu sice zatím nemůže být řeč, chystá se ale filmové zpracování jiné její série - a to Vampire Academy.

image host


Sukuba 4 – Žár
Autorka: Richelle Mead
Nakladatelství: Domino
Žánr: fantasy
Formát: paperback, 310 stran
Hodnocení: 10/10

Anotace:
Georgia nese rozchod se spisovatelem Sethem velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerone, vykáže za trest z města. Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seatlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil. Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Společnými silami se proto pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: Když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?

*RECENZE VE FULL STORY*
SOUTĚŽ S FILMEM NÁDHERNÉ BYTOSTI
Category: Soutěže | 14 Feb 2013 | Author: Kubi | Full story | 8 Comments
Tentokrát jsme pro Vás společně s Bontonfilmem připravili soutěž s filmem Nádherné bytosti, který je od dnešního dne v kinech.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Budou probíhat zároveň dvě soutěže, můžete se zúčastni OBOU DVOU.

1. Soutěž: Sdílení traileru k filmu Náherné bytosti
- Počet výherců: 1
- Cena: 1x dárkový balíček (Kniha, Taška, Kosmetický balíček s tématikou Nádherných bytostí)

2. Soutěž: Fotka vstupenky z filmu Nádherné bytosti z období 14.2.-17.2.2013
- Počet výherců: 2
- Cena: oba výherci dostanou sadu "dárkový balíček" (Kniha, Taška, Kosmetický balíček s tématikou Nádherných bytostí)

Soutěž probíhá skrz tento email: intoxsoutez@seznam.cz, k tomuto emailu mám přístup jen já (Kubi) a Panthea. Žádné další osoby k emailu nemají přístup. K vašim osobním údajům, tj. vašim emailovým adresám a obsahu vašich emailů nemá přístup žádná další osoba. Mějte na paměti, že tato soutěž je připravená námi fanoušky pro Vás fanoušky.

Určení vítězů:
TŘI Z VÁS VYLOSUJI JÁ (TJ. Kubi).

UKONČENÍ SOUTĚŽE: 20.2.2013

Soutěžní zadání naleznete ve FULL STORY.
AIM HIGH S ČESKÝMI TITULKY
Category: Video , Jiné , Překlady  | 07 Feb 2013 | Author: Panthea | 5 Comments
Na portálu Videa Česky si dali tu práci a přeložili titulky k webseriálu AIM HIGH s Jacksonem Rathbonem v hlavní roli. Hezky jsem poprosila a bylo mi dovoleno zveřejnit zde pro vás 1.díl. wink Zbytek je ke zkouknutí po kliknutí na link uvedený výše.P.S. A pokud by se vám zachtělo kouknout se třeba na některou z amerických talkshow, probrouzdejte se jejich archivem, opravdu je z čeho vybírat. smile
VYHLÁŠENÍ VNS
Category: Soutěže | 24 Jan 2013 | Author: Panthea | Full story | 5 Comments
Předem se omlouvám, že mi to trvalo tak dlouho, ale uděřila nemoc a bohužel to postihlo i oči, takže jsem pořádně neviděla na monitor počítače. sad

Nicméně konečně pro VÁS mám výsledky "VNS" - za těch 10 dní, které jste na hledání odpovědí měli, se našlo jenom 18 odvážlivců, kteří googlili, wikipedovali, prohrabávali se starými novinkami na našem webu, případně se radili s publikem. Maximum bodů bylo 122 (toho jsem se já dopočítala a pokud má někdo jiný názor, nechť si ho nechá pro sebe tongue ). Nejblíže se této bodové hranici se 111,5bodem přiblížila Lucie Górecká, která se tak stala absolutní vítězkou. GRATULUJEME!!!

image host

*KOMPLETNÍ VÝSLEDKY VE FULL STORY*
1 000 000 NÁVŠTEVNÍKOV
Category: Web | 11 Jan 2013 | Author: Ramira | 1 Comments
Dnes sme prekročili magickú hranicu 1 000 000 návštevníkov, a preto by sme vám všetkým chceli poďakovať za to, že k nám tak neúnavne chodíte, či už ste s nami od začiatku alebo len pár týždňov. Stránky už niekolko rokov vedieme kvôli vám, fanúšikom, a teší nás, že sa sem radi vraciate. Dúfame, že vám to ešte pár rokov vydrží. :) Ešte raz ďakujeme!

imagebam.com

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews