HUNGER GAMES - ARÉNA SRMTI
Category: Knihy , Hunger Games  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
imagebam.com

Česky vydalo nakladatelství: Fragment

Děj Hunger Games se odehrává v "postapokalyptických" Spojených státech, na jejichž zašlou slávu si už nikdo nevzpomíná. Stát se jmenuje Panem a skládá se z hlavního kraje Kapitolu a 12 distriktů. Kapitol všechny distrikty ovládá a bezostyšně je vykořisťuje. Krajů bývalo 13, ale 13. distrikt se proti Kapitolu vzbouřil a za trest byl zcela srovnán se zemí, včetně všech obyvatel.

Aby si Kapitol udržel kraje hodné a poslušné jako ovečky, každoročně se na připomínku pořádá reality show Hunger Games. Každý rok se ze všech 12 krajů vylosují 2 dospívají jedinci (jedna dívka a jeden kluk) ve věku 12-18 let. Tito jedinci jsou slavnostně odvezeni do Kapitolu, kde je čeká reality show, která může mít jen jednoho vítěze...doslova...protože jediným způsobem výhry je zabít všechny své protihráče.

Katniss Everdeen se do Hunger Games přihlásila dobrovolně, poté co byla vylosovaná její mladší sestra Prim. Spolu s ní byl vylosován Peeta Mellark, který Katniss a její rodinu před lety zachránil před vyhladověním. Společně odjíždí do Kapitolu utkat se na život a na smrt s dětmi z ostatních krajů, ale i mezi sebou.

Hodnocení: 4,5/5
NOVÝ TRAILER HUNGER GAMES - VRAŽEDNÁ POMSTA
Category: Video , Hunger Games  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Nový trailer nám poskytuje nahlédnutí do nové arény ve světě Hunger Games. Trailer nám sice nenabízí bližší informaci o ději Vražedné pomsty, ale poukazuje na vyostřující se konflikt mezi Katniss a prezidentem Snowem.Plakáty
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com
RE-OPENING
Category: Web | 25 Oct 2013 | Author: Leca | Full story | 2 Comments
Zdravím všechny milovníky knih, filmů a seriálů. Jsem strašně ráda, že i přesto, že stránky původně vznikly jako fandomové centrum pro knihy Steph Meyer jsme se rozhodli v jejich vedení i nadále pokračovat... Jen jsme je malinko ugratovali na vyšší level. z INTOXICATED je odteď portál na kterém budete postupně moci nalézt nejnovější informace z celého fantasy světa.

Twilight sága je odnynějška přesunuta (velké a jediněné díky patří Kubi) na vlastní subdoménu stejně jako The Host a Snowwhite. Odkazy na všechny zmíněné weby najdete v levém menu. Kde vás mimo jiné budou vítat upoutávky na aktuálni projetky spolu se seznamem partnerů této stránky.

Postupně budou v navigaci přibývat sekce jednotlivých recenzí, nyní tam najdete odkazy na naše sociální sítě, na které určitě mrkňete.

Tématický header - HG2: Catching Fire samozřejmě není náhodný. Bontonfilm totiž již za pár dní uvede do českých film právě tento druhý díl zpracovaný podle knihy Suzan Collins. Jsem si jistá, že v rámci propagace se můžete těšit na nějakou tu soutěž. A když už jsem u soutěžení, je docela dobře možné, že nějakou tu cenu bude možné získat i při příležitosti transformace těchto stránek.

Nezbývá tedy než popřát nám všem spoustu aktualit a další zajímavé chvilky na intoxicated.cz BTW: Ve full story najdete několik bannerů, které můžete umístit třeba na svůj FB profil nebo na své internetové stránky, čímž nás malinko podpoříte. Předem děkujeme...
SOUTĚŽ O LÍSTKY NA MĚSTO Z POPELA
Category: Soutěže ,   | 21 Aug 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
image host


Pokud chcete vidět film The Mortal Instruments: Město z kostí už 29.srpna 2013, máte možnost vyhrát jeden z 10lístků pro dvě osoby na pražskou předpremiéru.

SOUTĚŽ UKONČENA


Správná odpověď vždy pod danou otázkou:


1) Kdo se skrývá za českým překladem "Krasomil Pohroma"?
Magnus Bane, byla myšlena postava, nikoliv překladatelka.

2) Kdo je to Max?
Maxwell "Max" Josef Lightwood, je syn Maryse a Robert Lightwood a mladší bratr Aleca a Isabelle.

3) Cassandra má v plánu hned několik sérií ze světa SHADOWHUNTERS, víte jak se jmenují?
Je jich celkem 5 (The Mortal Instruments, The Infernal Devices, The TLH, The Dark Artifices, The Wicked Powers) + The Bane Chronicles.

4) Kdo je spoluautorkou série "Magisterium"?
Spoluautorkou je Holly Black a série bude k senhnání na bux.cz.

5) Kdo je interpretem písničky "Heart by Heart", kterou najdete na soundtracku?
Písničku zpívá Demi Lovato.
VOLÁNÍ ÚPLŇKU - UKÁZKA Z KNIHY
Category: Knihy ,  , Jiné  | 28 Jun 2013 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Z nakladatelství FANTOM Print nám přišla ukázka z jejich prázdninové novinky "Volání úplňku" od Keri Arthur, s podtextem - Urban fantasy, která vám vezme dech!

image host


Něco málo o autorce: Keri Arthur

Australská autorka fantasy, hororových a romantických knih. Pochází z Malbourne, literární tvorbě se věnuje už od svých dvanácti let, přičemž do současné chvíle napsala na třicet románů, které získaly řadu žánrových ocenění.
Kromě dosud devítidílné série Strážkyně Riley Jenson (2005–2010) má na svém kontě například šestidílný cyklus Temní andělé (2011–2013), trilogii Damašský kruh (2001–2003) či zatím samostatný román Eryn (2007)
Keri Arthur je vdaná a má jednu dceru, jednoho psa a zarostlou zahradu. Pokud zrovna nepíše, ráda v televizi sleduje seriály jako jsou Akta X nebo Buffy.


Anotace:

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.


*UKÁZKA VE FULL STORY*
RECENZE: POKREVNÍ POUTA 2 - ZLATÁ LILIE
Category: Knihy , Recenze  | 21 Jun 2013 | Author: Panthea | Full story | 0 Comments
Michelle pro vás zrecenzovala pokračování Pokrevních pout od Richelle Mead.

image host


Zlatá lilie

Autorka: Richelle MEAD
Nakladatelství: DOMINO
Žánr: fantasy
Série: Pokrevní pouta 2
Formát: paperback, 328 stran
Hodnocení: 4/5

Anotace

Povinnost, nebo láska? Co zvítězí?

Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých. Moc ráda by studovala univerzitu, ale místo toho byla vyslána na snobskou střední školu v Palm Springs. Má tam za úkol střežit morojskou princeznu Jill Dragomirovou před zabijáky, kteří chtějí ve světě Morojů rozpoutat válku.

Všichni ji považují za skvělou alchymistku, dokonce i ti, kteří o ní dříve pochybovali. Nyní však začíná pochybovat ona sama: opravdu jsou všichni vampýři zvrácené stvůry, anebo je to všechno jinak?

Všechno se ještě víc zkomplikuje, když bývalí Strigojové Soňa a Dimitrij zjistí, že právě Sydney by mohla být klíčem k objevení zázračného léku k proměně na Strigoje. A pak Sydney naváže milostný vztah s Braydenem... Má s ním mnoho společného, ale přesto jako by ji stále silněji přitahoval někdo jiný, na koho by kvůli jeho původu neměla ani pomyslet! Co teď? Má se řídit zákony alchymistů, nebo naslouchat hlasu vlastního srdce?

*RECENZE VE FULL STORY*
TWILIGHT A HUNGER GAMES PROGRAM NA FESTIVALU FANTAZIE
Category: Web , Twilightcon  | 16 Jun 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
image host


Pomalu se nám blíží konec června, což znamená nejen ukončení školního roku, ale pro fanoušky fantastiky hlavně to, že bude Festival fantazie v Chotěboři. Letos se bude konat již 18.ročník a s pořady o Twilight oslavíme již 5.výročí.

Přinášíme vám plakát k naší sublinii, která se bude konat v rámci NightConu ve dnech 1., 2. a 3.července 2013

image host


Sídlit budeme v sokolovně v místnosti s číslem 31 a program bude následovný ...

image host

... anotace si můžete přečíst TADY.
RECENZE: NOČNÍ SMĚNA
Category: Knihy , Recenze  | 24 May 2013 | Author: Panthea | Full story | 3 Comments
Recenze na knihu z prostředí blízkého mému srdci ...

image host


Noční směna

Autorka: Cassie Alexander
Nakladatelství: FANTOM Print
Žánr: fantasy
Série: Edie Spence 1
Formát: hardback, 224 stran
Hodnocení: 6/10

Anotace:

Zdravotní škola připravila Edie Spenceovou na spoustu věcí. Pacienti s popáleninami? Žádný problém. Utržené končetiny? To je hračka. Upíři? Ani za nic. Ale Edie coby nejnovější sestra na Y4, tajném oddělení ukrytém v samém nitru Okresní nemocnice, má plné ruce práce s nejrůznějšími paranormálními pacienty: od upírů po zvěrodlaky, zombie a další bytosti ze záhrobí… Edie se v tom snaží naučit chodit tak, aby další noční službu přečkala bez újmy. Ale když se jí upíří služebník pod rukama rozpadne v prach, rozpoutá se pravé peklo. Nyní ji pronásledují jeho poslední slova – „Zachraňte Annu!“ – a než se naděje, vezme na sebe úkol zachránit jednu ubohou dívku před nemrtvými. Přičemž se ocitne v upířím doupěti, zamiluje se do zombieho a musí bojovat o vlastní duši. Nic takového se v televizních seriálech z nemocnic nevidí…

*RECENZE VE FULL STORY*

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews