TRAILER K FILMU X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST
Category: Video | 29 Oct 2013 | Author: Panthea | 6 Comments
Dalším filmem, ve kterém - kromě Hunger Games: Vražedná pomsta, uvidíme Jennifer Lawrence je X-men: Days of Future Past. V dalších rolích uvidíme třeba Daniela Cudmorea a Booboo Stewarta (oba Twilight), Hugha Jackmana, Jamese McAvoye, Michaela Fassbendera, Annu Paquin, Shawna Ashmorea, Nicholase Houlta, Lucase Tilla, Ellen Page a spoustu dalších.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
MORTAL INSTRUMENTS SE DOČKÁ ZFILMOVÁNÍ DRUHÉHO DÍLU
Category: Knihy , Mortal Instruments  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Přestože nebyl první zfilmovaný díl Mortal Instruments - Město z kostí velký trhač filmových rekordů, studio dalo nakonec zelenou pokračování s podtitulem City of Ashes (Město z Popela). Zatím se neví, kdy by se mělo natáčet či kdo bude psát scénář nebo režírovat. Podle informací ze studia, které film produkovalo, byli fanoušci s adaptací spokojení a proto studio chce udělat vše proto, aby přenesl na filmová plátna i další díly. Budeme vás průběžně informovat i na našem Mortal Instruments Facebooku :).

Zdroj: collider.com

imagebam.com


Plakáty

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
ÚSTŘEDNÍ PÍSEŇ VRAŽEDNÉ POMSTY "ATLAS" OD COLDPLAY
Category: Video , Hunger Games  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 2 Comments
Film Hunger Games - Vražedná pomsta se dočkal i své ústřední písničky od skvělé anglické skupiny Coldplay.

HUNGER GAMES - ARÉNA SRMTI
Category: Knihy , Hunger Games  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
imagebam.com

Česky vydalo nakladatelství: Fragment

Děj Hunger Games se odehrává v "postapokalyptických" Spojených státech, na jejichž zašlou slávu si už nikdo nevzpomíná. Stát se jmenuje Panem a skládá se z hlavního kraje Kapitolu a 12 distriktů. Kapitol všechny distrikty ovládá a bezostyšně je vykořisťuje. Krajů bývalo 13, ale 13. distrikt se proti Kapitolu vzbouřil a za trest byl zcela srovnán se zemí, včetně všech obyvatel.

Aby si Kapitol udržel kraje hodné a poslušné jako ovečky, každoročně se na připomínku pořádá reality show Hunger Games. Každý rok se ze všech 12 krajů vylosují 2 dospívají jedinci (jedna dívka a jeden kluk) ve věku 12-18 let. Tito jedinci jsou slavnostně odvezeni do Kapitolu, kde je čeká reality show, která může mít jen jednoho vítěze...doslova...protože jediným způsobem výhry je zabít všechny své protihráče.

Katniss Everdeen se do Hunger Games přihlásila dobrovolně, poté co byla vylosovaná její mladší sestra Prim. Spolu s ní byl vylosován Peeta Mellark, který Katniss a její rodinu před lety zachránil před vyhladověním. Společně odjíždí do Kapitolu utkat se na život a na smrt s dětmi z ostatních krajů, ale i mezi sebou.

Hodnocení: 4,5/5
NOVÝ TRAILER HUNGER GAMES - VRAŽEDNÁ POMSTA
Category: Video , Hunger Games  | 28 Oct 2013 | Author: Kubi | 3 Comments
Nový trailer nám poskytuje nahlédnutí do nové arény ve světě Hunger Games. Trailer nám sice nenabízí bližší informaci o ději Vražedné pomsty, ale poukazuje na vyostřující se konflikt mezi Katniss a prezidentem Snowem.Plakáty
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com
RE-OPENING
Category: Web | 25 Oct 2013 | Author: Leca | Full story | 2 Comments
Zdravím všechny milovníky knih, filmů a seriálů. Jsem strašně ráda, že i přesto, že stránky původně vznikly jako fandomové centrum pro knihy Steph Meyer jsme se rozhodli v jejich vedení i nadále pokračovat... Jen jsme je malinko ugratovali na vyšší level. z INTOXICATED je odteď portál na kterém budete postupně moci nalézt nejnovější informace z celého fantasy světa.

Twilight sága je odnynějška přesunuta (velké a jediněné díky patří Kubi) na vlastní subdoménu stejně jako The Host a Snowwhite. Odkazy na všechny zmíněné weby najdete v levém menu. Kde vás mimo jiné budou vítat upoutávky na aktuálni projetky spolu se seznamem partnerů této stránky.

Postupně budou v navigaci přibývat sekce jednotlivých recenzí, nyní tam najdete odkazy na naše sociální sítě, na které určitě mrkňete.

Tématický header - HG2: Catching Fire samozřejmě není náhodný. Bontonfilm totiž již za pár dní uvede do českých film právě tento druhý díl zpracovaný podle knihy Suzan Collins. Jsem si jistá, že v rámci propagace se můžete těšit na nějakou tu soutěž. A když už jsem u soutěžení, je docela dobře možné, že nějakou tu cenu bude možné získat i při příležitosti transformace těchto stránek.

Nezbývá tedy než popřát nám všem spoustu aktualit a další zajímavé chvilky na intoxicated.cz BTW: Ve full story najdete několik bannerů, které můžete umístit třeba na svůj FB profil nebo na své internetové stránky, čímž nás malinko podpoříte. Předem děkujeme...
SOUTĚŽ O LÍSTKY NA MĚSTO Z POPELA
Category: Soutěže ,   | 21 Aug 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
image host


Pokud chcete vidět film The Mortal Instruments: Město z kostí už 29.srpna 2013, máte možnost vyhrát jeden z 10lístků pro dvě osoby na pražskou předpremiéru.

SOUTĚŽ UKONČENA


Správná odpověď vždy pod danou otázkou:


1) Kdo se skrývá za českým překladem "Krasomil Pohroma"?
Magnus Bane, byla myšlena postava, nikoliv překladatelka.

2) Kdo je to Max?
Maxwell "Max" Josef Lightwood, je syn Maryse a Robert Lightwood a mladší bratr Aleca a Isabelle.

3) Cassandra má v plánu hned několik sérií ze světa SHADOWHUNTERS, víte jak se jmenují?
Je jich celkem 5 (The Mortal Instruments, The Infernal Devices, The TLH, The Dark Artifices, The Wicked Powers) + The Bane Chronicles.

4) Kdo je spoluautorkou série "Magisterium"?
Spoluautorkou je Holly Black a série bude k senhnání na bux.cz.

5) Kdo je interpretem písničky "Heart by Heart", kterou najdete na soundtracku?
Písničku zpívá Demi Lovato.
VOLÁNÍ ÚPLŇKU - UKÁZKA Z KNIHY
Category: Knihy ,  , Jiné  | 28 Jun 2013 | Author: Panthea | Full story | 2 Comments
Z nakladatelství FANTOM Print nám přišla ukázka z jejich prázdninové novinky "Volání úplňku" od Keri Arthur, s podtextem - Urban fantasy, která vám vezme dech!

image host


Něco málo o autorce: Keri Arthur

Australská autorka fantasy, hororových a romantických knih. Pochází z Malbourne, literární tvorbě se věnuje už od svých dvanácti let, přičemž do současné chvíle napsala na třicet románů, které získaly řadu žánrových ocenění.
Kromě dosud devítidílné série Strážkyně Riley Jenson (2005–2010) má na svém kontě například šestidílný cyklus Temní andělé (2011–2013), trilogii Damašský kruh (2001–2003) či zatím samostatný román Eryn (2007)
Keri Arthur je vdaná a má jednu dceru, jednoho psa a zarostlou zahradu. Pokud zrovna nepíše, ráda v televizi sleduje seriály jako jsou Akta X nebo Buffy.


Anotace:

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.


*UKÁZKA VE FULL STORY*

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews