Indigové kouzlo - recenze
Category: Knihy , Recenze  | 08 Nov 2013 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Anotace:
Povinnost je jedna věc. A láska druhá. Co když ale jdou proti sobě?
Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.
Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?
Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží veliké tajemství indigového kouzla. A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali…
Recenze>
Ve třetím díle série Pokrevních Pout, které je volným pokračováním úspěšné Vampýrské Akademie (VA), se opětovně setkáváme s alchymistkou Sydney a jejími „přáteli“. Tentokrát pobyt ve slunném Palm Spings komplikuje mocná čarodějnice a navíc Sydninu pravidly opředenou mysl nahlodává skutečnost, že její život může být jedna velká pavučina lží…

Sydney: „Znovu jsem uvažovala, jestli chci vůbec vědět, co to bude obnášet.“

*POKRAČOVÁNÍ RECENZE VE FULL STORY*
HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA - SOUNDTRACK & SCORE
Category:  , Hunger Games  | 07 Nov 2013 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Hudba ať už písničky nebo scénický podkres, patří ke každému filmu. Soundtrack i score vypadá dost nabušeně, nakonec - posuďte sami. Pokud už byla zveřejněna zvuková stopa je přidaná pod příslušné číslo, které na OST nebo score má. Na OST najdete 12 songů, tady je seznam z deluxe verze, která má písniček 15.

image host

1 Coldplay Atlas


2 Of Monsters and Men Silhouettes

3 Sia feat. The Weeknd & Diplo Elastic Heart


4 The National Lean


5 Christina Aguilera We Remain
6 The Weeknd Devil May Cry
7 Imagine Dragons Who We Are
8 Lorde Everybody Wants To Rule the World

9 The Lumineers Gale


10 Ellie Goulding Mirror
11 Patti Smith Capitol Letter
12 Santigold Shooting Arrows At the Sky
13 Mikky Ekko Place For Us
14 Phantogram Lights
15 Antony & The Johnsons Angel On Fire

Protože v Německu musí mít vždycky něco extra, přibude jim na soundtrack jedna skladba. Tu má na triku berlínská skupina ABBY a jmenuje se "Again".


Písničku navíc budou mít i verze pro Jižní a Střední Ameriku (brazilská skupina CPM22 a song "13") a španělská (skupina Lori Meyers - "Hombre a Tierra").


*SCORE VE FULL STORY*
HUNGER GAMES V KINECH IMAX + SOUTĚŽE
Category:  , Hunger Games  | 06 Nov 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Díky speciálnímu IMAX formátu se v kinech IMAX, včetně toho pražského, obraz ve scénách z arény smrti rozepne, vyplní plátno a diváci uvidí více, než v jiných kinech.

První díl utržil v kinech celosvětově 700 milionů dolarů a Hunger Games: Vražedná pomsta je jedním z filmů, který má vylepšit provozovatelům kin ke konci roku letošní tržby.

Stejně jako ve světě proto začal předprodej vstupenek s předstihem - už v pondělí 4. listopadu. Síť multikin Cinema Citynavíc láká na diváckou soutěž o notebooky nebo Padfony2.

imagebam.com
Více informací najdete na webu www.cinemacity.cz.


Dva týdny dopředu lze koupit lístky na celý první týden promítání filmu a také na půlnoční projekce pro nedočkavé fanoušky. ¨

Zdroj: bontonfilm.cz
LIAM HEMSWORTH V LATE SHOW JAYE LENA
Category:  , Video , Hunger Games  | 06 Nov 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
Liam včera v rámci propagace navštívil The Tonight Show with Jay Leno a krom Hunger Games probrali všechno od ...

... surfování, přes předměty, které jeho mamka vyučuje na střední ...


... jaká byla jeho asi nejznámější role v Austrálii ...


... a dali řeč i o Liamových bratrech a jejich dětech a o tom, že chůva z něj asi nikdy nebude. Součástí je i nová ukázka z filmu, ve které Gale a Katniss rozebírají jestli zůstat ve 12.kraji nebo ho opustit.
The Raven Boys od Maggie Stiefvater
Category: Knihy , Recenze  | 06 Nov 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Už hodně dlouhou dobu se s vámi chci podělit o své dojmy z knihy The Raven Boys od Maggie Stiefvater.

Tuto autorku možná znáte díky knižní trilogii Vlci z Mercy Falls (Mrazení, Váhání, Splynutí). I já tyto tři knihy četla a určitě někdy sepíši kratší „resumé“.

Dnes jsem se konečně dokopala k tomu, abych sepsala pár řádků o výše zmiňované knize z nové série Maggie – The Raven Cycle.

imagebam.com


Anotace:

Každý rok se ocitá Blue Sargentová v situaci, kdy její matka-jasnovidka vidí duše lidí, kteří v nejbližší době zemřou. Blue dodnes nikdy nikoho neviděla, až se jí z temnoty zjevil chlapec a mluvil přímo k ní. Jmenuje se Gansey a Blue brzy zjišťuje, že je jedním z bohatých studentů v Aglionby – místní soukromé střední škole. Blue má jediné pravidlo, a to držet se od chlapců z této školy co nejdále. Říká se jim „Havraní chlapci“ a znamenají jediné – problémy.

Ale Gansey je odlišný. Má všechno – rodinné jmění, pěkný vzhled, věrné kamarády, ale hledá mnohem více. Je na tajemné výpravě, do které zasvětil jen své nejbližší přátele Adama, Ronana a Noaha. Adam je studentem na stipendiu, který opovrhuje systémem školy, Ronan je vznětlivý a neustále nabroušený a nakonec je tu tichý pozorovatel Noah, který si všímá všeho, ale říká jen málo.

Co jen paměť Blue sahá, její jasnovidná rodina jí prorokovala, že zaviní smrt své pravé lásky. Nikdy si nemyslela, že to by mohl být problém. Avšak nyní, když se její život nebezpečně propletl s podivným a magickým světem Havraních chlapců, si už není zcela jistá.


Nebudu vám nic zastírat, podle mě je tato kniha jednou z nejlépe napsaných „young adult“ knih vůbec. Po dlouhé době se mi dokonce stalo, že jsem musela otevřít slovník (aka google) a některá slovíčka si vyhledat. laughing

Maggie nás sice postavila před svět, kde báje a magie už nejsou součástí našeho života, ale čekají až budou znovu objeveny. To si dal za cíl Gansey. Hledá totiž místo odpočinku jednoho tajemného velšského krále jménem Glendower, který by mu po probuzení podle starých legend, měl splnit přání.

Blue zjišťuje - ač je obyčejná holka v rodině jasnozřivých - že nemůže dále spoléhat na to, že pojem 'pravá láska' neexistuje. Vše se pro ni změní, když spatří duši Ganseyho. V čemž jí utvrdí slova tety Neeve.

„Jsou jen dva důvody, proč obyčejný člověk vidí duši mrtvého v předvečer svátku Svatého Marka,“ řekla Neeve. „Buď jsi jeho pravá láska…nebo jsi ho zabila.“

Blue se nakonec - chtě nechtě - zapojí do pátrání Ganseyho a jeho přátel po mytickém Glendowerovi. Chce navíc udělat vše proto, aby se Gansey svému osudu vyhnul. Nemůže totiž prozradit skutečnost, že do roka by měl Gansey zemřít.

Vše se dále komplikuje, protože parta zjišťuje, že tajemství Glendowera nehledají pouze oni. Někdo je jim v patách a nebojí se pro přání bájného krále zabíjet.

Jak celý příběh dopadne Vám určitě neprozradímsmile . Kniha opravdu stojí za nejedno přečtení, navíc před pár dny vyšel druhý díl s podnázvem The Dream Thieves (Zloději snů) a hned jak mi čas dovolí mám jej v plánu přelouskat a opět Vám sepsat moje dojmy. smile

imagebam.com


Přestože je kniha pro „mladší“ čtenáře, nenechte se odradit, je psaná velmi kultivovaně, se skvělým napínavým příběhem a propracovanými postavami, které vám jednoduše nedají pustit knihu z ruky.

Bohužel překlad zatím není, ale snad se to brzy změní. smile
HUNGER GAMES: CATCHING FIRE VICTORY TOUR
Category: Video ,  , Hunger Games  | 05 Nov 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
V Americe probíhá propagace Vražedné pomsty na všech frontách. Herci objíždí americká města - neděle 3.11. – PHILADELPHIA – CHERRY HILL MALL, pondělí 4.11. – MIAMI – BANK UNITED CENTER AT UNIVERSITY OF MIAMI, úterý 5.11. – MINNEAPOLIS – MALL OF AMERICA, středa 6.11. – HOUSTON – BAYOU MUSIC CENTER - v rámci Victory Tour. Dávám sem nějaká videa, fotky najdete na facebooku HungerGamesCZ.

Bruno Gunn (Brutus), Sam Claflin (Finnick), Jena Malone (Johanna Mason), Meta Golding (Enobaria) a Jeffrey Wright (Beetee) ve Philadelphii


Bruno Gunn (Brutus) a Meta Golding (Enobaria) v Minnesotě
FRANCIS LAWRENCE PRO MTV
Category:  , Hunger Games  | 04 Nov 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
Josh Horowitz z MTV vyzpovídal režiséra Vražedné pomsty Francise Lawrence ...

HG: CATCHING FIRE - NĚMECKÉ TV SPOTY V HD
Category: Video , Hunger Games  | 04 Nov 2013 | Author: Panthea | 0 Comments
Máme tu pro vás TV spoty k Vražedné pomstě v HD, ale s německým dabingem.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews