Ohnivé srdce knižní trailery
Category: Knihy , Video  | 11 Nov 2013 | Author: Leca | Full story | 1 Comments
Čtvrtý díl pokrevních pout, který se v českém překladu jmenuje Ohnivé srdce již brzy vyjde (19. listopadu) ve svém originálním znění (tedy v angličtině) - The Fiery Heart. Nakladatelství čtenářům krátí čekání (stejně jako u předchozích dílů) prostřednictvím knižních upoutávek. Venku už jich pět.

Tady máte první z nich:*Další videa jsou ve FULL STORY*
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O CENY S MOTIVEM TMI: MĚSTO Z KOSTÍ
Category: Soutěže | 09 Nov 2013 | Author: Panthea | 3 Comments
Tentokrát jsme soutěžili o ...

2x balíček s kosmetikou Essence
1x Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu
1x 1. a 2.díl série TMI: Město z kostí a Město z popela
1x 1.díl TMI: Město z kostí


výherkyněmi jsou:

IvetaK
Maya
Pája
HankaP
a Natuš,

všechny vás ještě obešlu mailem.

Děkujeme sponzorům soutěže, kterými jsou Bontonfilm a bux.cz.


Samozřejmě vás nemůžeme ochudit o správné odpovědi:

1) Kdo je autorem "Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu"?
Mimi O'Connor

2) Kdy vyjde v češtině reedice 3.dílu - Město ze skla?
1.12.2013

3) Jak se jmenují jednotlivé novely z "Bane Chronicles"?
je jich celkem 10 - 1) What Really Happened in Peru
2) The Runaway Queen
3) Vampires, Scones, and Edmund Herondale
4) The Midnight Heir
5) The Rise of The Hotel Dumort
6) Saving Raphael Santiago
7) The Fall of The Hotel Dumort
(za původní název tohoto dílu - No Immortal Can Keep a Secret, jste mohli obdržet * )
8) What to Buy the Shadowhunter Who Has Everything (And Who You're Not Officially Dating Anyway)
9) The Last Stand of the New York Institute
10) The Course of True Love (and First Dates)


4) Jamie Campbell Bower nazpíval písničku na soundtrack k jednomu ze svých filmů. Víte ke kterému?
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

5) V seriálu Camelot hrál Jamie krále Artuše. Nás ale zajímá kdo hrál Merlina a jaké má tento herec spojení na filmy s Harry Potterem.
Merlina hrál Joseph Fiennes - jeho bratr je Ralph Fiennes, který si zahrál Lorda Voldemorta.

6) Také Jonathan Rhys Meyers má spojení na svět rytířů kulatého stolu a to díky někomu, kdo hraje v jeho novém seriálu Dracula. Víte o koho se jedná?
Katie McGrath - Lucy Westenra v Draculovi a Morgana v Merlinovi, možnost získání další * za jméno Michael Nardone - Hermann Kruger v Draculovi a Kendrick v Merlinovi.

7) Ještě chvíli zůstaneme u upírů. Lily Collins si také v jednom upírském filmu zahrála. Víte ve kterém?
Kazatel/Priest

8) Aidana Turnera uvidíme již brzy v kinech. Ve filmu jehož název chceme znát.
Hobit: Šmakova dračí poušť/Hobbit: The Desolation Of Smaug.

9) Jakou píseň od Colbie Caillat si můžete poslechnout na soundtracku k filmu TMI: Město z kostí?


10) Kdo ilustroval "Shadowhunter's Codex"?
Celkem 8 jmen jste mohli napsat - Rebecca Guay, Charles Vess, Jim Nelson, Theo Black, John Dollar, Michael Kaluta, Elisabeth Alba a samotná Cassandra.
DIVERGENT
Category: Knihy , Video ,  , Divergent  | 09 Nov 2013 | Author: Panthea | Full story | 0 Comments
V dubnu 2014 uvede Bontonfilm do našich kin film Divenrgent/Divergence podle stejnojmenné knihy od Veronicy Roth. Přinášíme vám zbrusu nové plakáty postav a první trailer. Více informací o filmu a všem co se kolem něj děje najdete na našem Divergent.CZ facebooku.

image host image host image host image host image host image host image host*DALŠÍ PROMO OBRÁZKY A ANOTACE KNIHY VE FULL STORY*
Indigové kouzlo - recenze
Category: Knihy , Recenze  | 08 Nov 2013 | Author: Leca | Full story | 1 Comments
Anotace:
Povinnost je jedna věc. A láska druhá. Co když ale jdou proti sobě?
Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.
Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?
Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží veliké tajemství indigového kouzla. A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali…
Recenze>
Ve třetím díle série Pokrevních Pout, které je volným pokračováním úspěšné Vampýrské Akademie (VA), se opětovně setkáváme s alchymistkou Sydney a jejími „přáteli“. Tentokrát pobyt ve slunném Palm Spings komplikuje mocná čarodějnice a navíc Sydninu pravidly opředenou mysl nahlodává skutečnost, že její život může být jedna velká pavučina lží…

Sydney: „Znovu jsem uvažovala, jestli chci vůbec vědět, co to bude obnášet.“

*POKRAČOVÁNÍ RECENZE VE FULL STORY*
HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA - SOUNDTRACK & SCORE
Category:  , Hunger Games  | 07 Nov 2013 | Author: Panthea | Full story | 3 Comments
Hudba ať už písničky nebo scénický podkres, patří ke každému filmu. Soundtrack i score vypadá dost nabušeně, nakonec - posuďte sami. Pokud už byla zveřejněna zvuková stopa je přidaná pod příslušné číslo, které na OST nebo score má. Na OST najdete 12 songů, tady je seznam z deluxe verze, která má písniček 15.

image host

1 Coldplay Atlas


2 Of Monsters and Men Silhouettes

3 Sia feat. The Weeknd & Diplo Elastic Heart


4 The National Lean


5 Christina Aguilera We Remain
6 The Weeknd Devil May Cry
7 Imagine Dragons Who We Are
8 Lorde Everybody Wants To Rule the World

9 The Lumineers Gale


10 Ellie Goulding Mirror
11 Patti Smith Capitol Letter
12 Santigold Shooting Arrows At the Sky
13 Mikky Ekko Place For Us
14 Phantogram Lights
15 Antony & The Johnsons Angel On Fire

Protože v Německu musí mít vždycky něco extra, přibude jim na soundtrack jedna skladba. Tu má na triku berlínská skupina ABBY a jmenuje se "Again".


Písničku navíc budou mít i verze pro Jižní a Střední Ameriku (brazilská skupina CPM22 a song "13") a španělská (skupina Lori Meyers - "Hombre a Tierra").


*SCORE VE FULL STORY*
HUNGER GAMES V KINECH IMAX + SOUTĚŽE
Category:  , Hunger Games  | 06 Nov 2013 | Author: Kubi | 3 Comments
Díky speciálnímu IMAX formátu se v kinech IMAX, včetně toho pražského, obraz ve scénách z arény smrti rozepne, vyplní plátno a diváci uvidí více, než v jiných kinech.

První díl utržil v kinech celosvětově 700 milionů dolarů a Hunger Games: Vražedná pomsta je jedním z filmů, který má vylepšit provozovatelům kin ke konci roku letošní tržby.

Stejně jako ve světě proto začal předprodej vstupenek s předstihem - už v pondělí 4. listopadu. Síť multikin Cinema Citynavíc láká na diváckou soutěž o notebooky nebo Padfony2.

imagebam.com
Více informací najdete na webu www.cinemacity.cz.


Dva týdny dopředu lze koupit lístky na celý první týden promítání filmu a také na půlnoční projekce pro nedočkavé fanoušky. ¨

Zdroj: bontonfilm.cz
LIAM HEMSWORTH V LATE SHOW JAYE LENA
Category:  , Video , Hunger Games  | 06 Nov 2013 | Author: Panthea | 1 Comments
Liam včera v rámci propagace navštívil The Tonight Show with Jay Leno a krom Hunger Games probrali všechno od ...

... surfování, přes předměty, které jeho mamka vyučuje na střední ...


... jaká byla jeho asi nejznámější role v Austrálii ...


... a dali řeč i o Liamových bratrech a jejich dětech a o tom, že chůva z něj asi nikdy nebude. Součástí je i nová ukázka z filmu, ve které Gale a Katniss rozebírají jestli zůstat ve 12.kraji nebo ho opustit.
The Raven Boys od Maggie Stiefvater
Category: Knihy , Recenze  | 06 Nov 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Už hodně dlouhou dobu se s vámi chci podělit o své dojmy z knihy The Raven Boys od Maggie Stiefvater.

Tuto autorku možná znáte díky knižní trilogii Vlci z Mercy Falls (Mrazení, Váhání, Splynutí). I já tyto tři knihy četla a určitě někdy sepíši kratší „resumé“.

Dnes jsem se konečně dokopala k tomu, abych sepsala pár řádků o výše zmiňované knize z nové série Maggie – The Raven Cycle.

imagebam.com


Anotace:

Každý rok se ocitá Blue Sargentová v situaci, kdy její matka-jasnovidka vidí duše lidí, kteří v nejbližší době zemřou. Blue dodnes nikdy nikoho neviděla, až se jí z temnoty zjevil chlapec a mluvil přímo k ní. Jmenuje se Gansey a Blue brzy zjišťuje, že je jedním z bohatých studentů v Aglionby – místní soukromé střední škole. Blue má jediné pravidlo, a to držet se od chlapců z této školy co nejdále. Říká se jim „Havraní chlapci“ a znamenají jediné – problémy.

Ale Gansey je odlišný. Má všechno – rodinné jmění, pěkný vzhled, věrné kamarády, ale hledá mnohem více. Je na tajemné výpravě, do které zasvětil jen své nejbližší přátele Adama, Ronana a Noaha. Adam je studentem na stipendiu, který opovrhuje systémem školy, Ronan je vznětlivý a neustále nabroušený a nakonec je tu tichý pozorovatel Noah, který si všímá všeho, ale říká jen málo.

Co jen paměť Blue sahá, její jasnovidná rodina jí prorokovala, že zaviní smrt své pravé lásky. Nikdy si nemyslela, že to by mohl být problém. Avšak nyní, když se její život nebezpečně propletl s podivným a magickým světem Havraních chlapců, si už není zcela jistá.


Nebudu vám nic zastírat, podle mě je tato kniha jednou z nejlépe napsaných „young adult“ knih vůbec. Po dlouhé době se mi dokonce stalo, že jsem musela otevřít slovník (aka google) a některá slovíčka si vyhledat. laughing

Maggie nás sice postavila před svět, kde báje a magie už nejsou součástí našeho života, ale čekají až budou znovu objeveny. To si dal za cíl Gansey. Hledá totiž místo odpočinku jednoho tajemného velšského krále jménem Glendower, který by mu po probuzení podle starých legend, měl splnit přání.

Blue zjišťuje - ač je obyčejná holka v rodině jasnozřivých - že nemůže dále spoléhat na to, že pojem 'pravá láska' neexistuje. Vše se pro ni změní, když spatří duši Ganseyho. V čemž jí utvrdí slova tety Neeve.

„Jsou jen dva důvody, proč obyčejný člověk vidí duši mrtvého v předvečer svátku Svatého Marka,“ řekla Neeve. „Buď jsi jeho pravá láska…nebo jsi ho zabila.“

Blue se nakonec - chtě nechtě - zapojí do pátrání Ganseyho a jeho přátel po mytickém Glendowerovi. Chce navíc udělat vše proto, aby se Gansey svému osudu vyhnul. Nemůže totiž prozradit skutečnost, že do roka by měl Gansey zemřít.

Vše se dále komplikuje, protože parta zjišťuje, že tajemství Glendowera nehledají pouze oni. Někdo je jim v patách a nebojí se pro přání bájného krále zabíjet.

Jak celý příběh dopadne Vám určitě neprozradímsmile . Kniha opravdu stojí za nejedno přečtení, navíc před pár dny vyšel druhý díl s podnázvem The Dream Thieves (Zloději snů) a hned jak mi čas dovolí mám jej v plánu přelouskat a opět Vám sepsat moje dojmy. smile

imagebam.com


Přestože je kniha pro „mladší“ čtenáře, nenechte se odradit, je psaná velmi kultivovaně, se skvělým napínavým příběhem a propracovanými postavami, které vám jednoduše nedají pustit knihu z ruky.

Bohužel překlad zatím není, ale snad se to brzy změní. smile

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews