FIFTY SHADES - FILMOVÉ SPRACOVANIE
Category: Fifty Shades | 26 Dec 2013 | Author: Ramira | Full story | 10 Comments
Je najvyšší čas riadne si predstaviť chystané filmové adaptácie populárnych kníh. Asi najočakávanejším je spracovanie erotického románu E. L. James Fifty Shades of Grey (Päťdesiat odtieňov sivej).

image host image host


Asi ani netreba spomínať, že pôvodne išlo o fanfiction k Twilight, z ktorej nakoniec vznikla celá trilógia. Prvý diel sleduje začiatky vášnivého vzťahu mladého podnikatela Christiana Greya a nevinnej študentky literatúry Anastasie Steele.

Natáčanie sa začalo 1. decembra v kanadskom Vancouvri a hneď sa objavili prvé fotky. Premiéra je stanovená na 13. 2. 2015.

image host image host image host

*Kompletné herecké obsadenie vo FULL STORY*
SOUTĚŽÍME S HUNGER GAMES
Category: Soutěže | 24 Dec 2013 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Protože víme, jak rádi s námi soutěžíte, připravili jsme si pro vás několik soutěží. Jako první tu jsou 3.soutěže o ceny s tématikou Hunger Games. Soutěžit budeme dnes, to jest na Štědrý den, další otázku pro vás budu mít na Boží hod a třetí na Štěpána. Můžete se zúčastnit jen jedné soutěže nebo klidně i všech. V banku jsou tyto ceny: kosmetika Miss Sporty, knihy ze série Hunger Games, DVD s prvním filmem a batůžek s tajuplným obsahem.

image host
Vampire Academy trailer
Category: Video , Vampire Academy  | 22 Nov 2013 | Author: Leca | 0 Comments
Už v únoru se v kinech objeví adaptace knižní série Richelle Mead u nás známá jako Vampýrská Akademie. Tady se můžete podívat na filmový trailer.

PŘEKLAD ROZHOVORU SE SAMEM CLAFLINEM
Category: Překlady , Hunger Games  | 20 Nov 2013 | Author: Teddysa | Full story | 2 Comments
Přeložila jsem vám rozhovor, který Sam Claflin - představitel Finnicka - poskytl NY Times.

image host


Q: Jaké to je - hrát postavu, kterou si fanoušci tak živě představují?

A: Tyto knihy jsou velmi významné a jejich fanouškovská základna je neuvěřitelně zapálená. Takže je jasné, že každý fanoušek, který ty knihy četl, si představoval, jak by Finnick měl vypadat. Myslím, že možná tak tři lidé na celém světě si představovali, že bych to měl být já.

Celý překlad najdete ve FULL STORY.
RECENZE HG: VRAŽEDNÁ POMSTA
Category: Hunger Games , Recenze  | 20 Nov 2013 | Author: Mikita | Full story | 5 Comments
Oficiální popis filmu říká:
-----------------------------
Katniss Everdeen a Peeta Mellark se po šokujícím vítězství v 74. ročníku Hunger Games vrací domů. Jako vítězové musí ale brzy domov a své rodiny znovu opustit a vydat se na okružní jízdu po všech krajích Panemu. Jejich úkolem je bavit lidi, oproti očekávání Kapitolu ale Katniss a její příběh inspiruje ke vzpouře. Během turné po krajích Panemu Katniss vycítí, že se neodvratně schyluje k revoluci. Hlavní město ale stále drží moc pevně ve svých rukou a prezident Snow není člověk, se kterým je dobré si zahrávat. Ve vhodný čas, ve vhodný moment, Katniss Everdeen musí být zlikvidována. Sílu Kapitolu mají symbolizovat přípravy na 75. Hry, které skrývají překvapení a rozhodnou o budoucnosti celého Panemu. Katniss a Peeta musí zpět do arény.(Bontonfilm CZ)

Co na to ale říkám po včerejším zážitku z předpremiéry já?

Stručné dojmy z mého ČSFD: Předpremiéra byla díky kostýmům a velkolepému uvítání povedená. Už to naznačilo průběh večera. Film měl také skvělou atmosféru. Některé scény byly vážně děsivé a kupodivu nejvíce "nudnou" částí je samotná aréna. Jsem ráda, že jí nevěnovali tolik pozornosti, i když začlenili všechny oblíbené knižní scény, všechny pasti a nástrahy. Bylo tam všechno. Všechno na co se čtenáři předloh těší. A pro neznalé předlohy? Všichni přátelé, kteří děj knih neznají byli šokovaní. Vážně je to v knihách tak děsivé? Ano, je to tak děsivé. Mírotvorci k vynucení míru opravdu nepoužívají mírové metody. Vraždy a bičování. Vyhlazení celého kraje. To jsou metody, které dle Kapitolu fungují. Co mnozí uvítali, jak srozumitelně je tentokrát všechno podané, jak je pomocí vedlejších postav vysvětlen každý politický krok. Veškeré dění v krajích. Gale: "Katnip, teď nemůžeme utéct, už je to tady. Všichni jsou připraveni ke vzpouře. Teď nemůžeme odejít." A tak nezbývá, než zůstat, učinit poslední krok - vytvořit symbol vůdce, kterého všichni budou následovat. Podívejte se, jak se zrodí symbol vzpoury. Reprodrozd. Katniss. Dívka v plamenech. Tolik lidí je pro ni ochotno zemřít. Hodnocení:****

*Recenze ve FULL STORY*
RECENZENT JE TAKY ČLOVĚK ...
Category: Web , Soutěže  | 18 Nov 2013 | Author: Panthea | 5 Comments
Chcete vědět jak vypadají ti kritici, co pokaždé totálně ztrhají film na který se těšíte? Pojďte s námi na novinářské promítání filmu HUNGER GAMES: Vražedná pomsta a můžete je okouknout sami ...

Promítání je ve středu 20.listopadu 2013 od 9:30 v Cinema City Flora v Praze.

image host

Do zítřka - 19.listopadu 2013 - do 19:30 hodin pošlete odpovědi na otázky:

1) Napište alespoň 2 evropská města, ve kterých proběhla oficiální (= s červeným kobercem) premiéra "Vražedné pomsty."

2) Kdo hraje Plurtarcha Heavensbeeho?

3) Jaký je český překlad názvu posledního dílu?

svoje odpovědi posílejte na: intoxsoutez@seznam.cz

do předmětu napište: paparazzo

Tentokrát soutěžíme o 2 dvojlístky.
SOUTĚŽ O LÍSTKY NA HUNGER GAMES: VRAŽEDNÁ POMSTA
Category: Web , Soutěže  | 17 Nov 2013 | Author: Panthea | 1 Comments
Pojďte s námi do kina na předpremiéru filmu HUNGER GAMES: Vražedná pomsta.

Akce se koná 19.listopadu 2013 od 19:00 v Cinema City Flora v Praze.

image host

Jeden ze tří lístků jste mohli získat, pokud byly vaše odpovědi na následující otázky správné:

1) Kdo si v "Síle vzdoru" zahraje Cressidu?
Cressidu si zahraje Natalie Dormer, kterou můžete znát třeba z Tudorovců nebo Hry o trůny.

2) Jaké číslo má na score hudební motiv/podkres s názvem "We re A Team" a co má společného s písní Altas od Coldplay, která je na soundtracku?
"We re A Team" má číslo 18 a jedná se o melodii songu "Atlas", na kterém se podílel James Newton Howard spolu s Coldplay.

3) Kdy bude oficiální (= s červeným kobercem) premiéra filmu v LA (USA)?
pondělí 18.listopadu 2013

svoje odpovědi posílejte na: intoxsoutez@seznam.cz

do předmětu napište: PŘEDPREMIÉRA

čas máte do pondělí 18.listopadu 2013 12:00
DIVERGENCE TRAILER A PLAKÁT
Category: Divergent | 14 Nov 2013 | Author: Kubi | 1 Comments
Včera se objevil zcela nový trailer na knižní adaptaci Divergence (orig. Divergent) od Veronicy Roth.imagebam.com


Anotace knihy:
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka – úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí.

První díl dystopické trilogie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews