MOCKINGJAY PART 1&2 NEWS
Category:  , Hunger Games , Filmy  | 10 Jul 2014 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Co se děje kolem Mockingjay part 1&2?

Je dotočeno a pomalu se na svět dostávají propagační materiály.

Máme tu hned dvě videa, nějaká proma a plakát ...*PROMA A PLAKÁT VE FULL STORY*
Intoxicated Buffy
Category: Web | 07 Jul 2014 | Author: Leca | 1 Comments
S příchodem vymodleného léta jsme se rozhodly představit premiérový header, na kterém je jedna z prvních (a nejlepších) kick-ass hrdinek celého fantasy světa - Buffy. Ladění do šedé, bílé a černé zůstalo, jednoduše protože nám tahle kombinace nevíce imponuje a je klasicky "krásná". Snad se nový header bude líbit.BTW souhlasíte, že Buffy byla dobrá volba? Nebo máte jinou oblíbenou hrdinku, která má ve své povaze nakopávání zadků všemožných pekelných oblud?
If I Stay nové foto
Category: Filmy | 07 Jul 2014 | Author: Leca | 0 Comments
Díky filmovému distributorovi FORUM FILM si můžete prohlédnout nejnovější obrázky (ve skvělém rozlišení) k chystanému filmu Jestli zůstanu.

V levém menu si nyní můžete prohlédnout i trailer. Film vznikl podle knižní předlohy napsané autorkou Gayle Forman. A jedná se o první díl z dvoudílné série. Zatímco první kniha je vyprávěná z pohledu hlavní hrdinky, druhý díl je napsán z pohledu hlavního hrdiny. Před návštěvou kina si knihy určitě přečtěte...


image host image host image host image host
image host image host image host
Fantom Print - Kousnutí páteční noci
Category: Knihy | 26 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Nakladatelství FANTOM PRINT přináší druhý díl série o upírech z Chicaga - Kousnutí páteční noci. Upíři jednoho dne odtajnili svou existenci a od té doby se snaží začlenit do lidské společnosti. Což ve volném překladu znamená, že se snaží kontrolovat hlad po krvi. Jednou z mála výjimek, kdy popustí uzdu své nezkrotné vášni, jsou takzvané mejdany…

Jednotlivé upíří rody, tzv. Domy, tiše tolerují jejich existenci, ale je to čím dál složitější, neboť se objevila nová hrozba – zazobaná a mocná rodina Breckenridgeových, konkrétně jeden z nich. Ten se hodlá prosadit jako novinář a co jiného by mu pomohlo v zářivé kariéře, než odhalení nějakého strašlivého upířího tajemství…? Nedosti na tom, že ze střední školy zná novopečenou krvesajku Merit, která byla proměněna bossem Domu Cadoganů.

Aby zabránili skandálu, musí se Merit a Ethan vydat do podsvětí Chicaga a odhalit temné stránky upíří existence. Všechno navíc komplikuje Morgan, Mistr Domu Navarrů, jenž se o výjimečnou dívku rovněž zajímá, a také začínající čarodějka Mallory, Meritina nejlepší kamarádka, které se Ethan vůbec nelíbí…

V Kousnutí páteční noci se americká spisovatelka Chloe Neillová vrací do originálního světa chicagských upírů, vyhrocuje vztahy mezi ústředními protagonisty, přidává poctivou porci krve a temnoty a odhaluje další náznaky tajemství, které hlavní hrdinku Merit obklopují. Její divoká upíří část s ní totiž dokonale nesplynula a udržet ji pod kontrolou je stále těžší…

image host

Anotace:
Jeden by si myslel, že titulky v novinách vyprovokují občany Větrného města k boji proti nám, krvežíznivcům. Místo toho nám i po deseti měsících zůstává status celebrit, hodný hollywoodských hvězd. Odháníme paparazzie, kteří jsou jen o něco méně nebezpeční než zabijáci s kříži a kůly. Abyste mě správně pochopili… Prostý lid není úplně nadšený, že má žít po boku nemrtvých, ale aspoň nevzal naše sídlo útokem. Zatím.
To se však může změnit, až se dovědí o mejdanech, neboli večírcích, kam si upíři vodí lidi jako dobytek a sají jejich krev ve velkém. Většina civilizovaných upírů takové chování odsuzuje. Ovšem pro začínajícího reportéra, který chce udělat dojem na svou rodinu z vyšších kruhů, je to skvělé sousto.
Proto můj Mistr, Ethan Sullivan – několik století starý, avšak naprosto zachovalý upír – nyní žádá, abych se znovu spojila se svou snobskou rodinou a posloužila jako prostředník mezi lidmi a upíry… a pomohla utajit před médii některé nechutné detaily naší existence. Někdo však touží po tom, aby si lidé a upíři začali jít po krku – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť…

Ve full story najdete ukázku z této knihy.
Harlekýn - série Anita Blake
Category: Knihy | 19 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Nakladatelství EPOCHA přichází s dalším dílem série o Anitě Blake - Harlekýn. Anita Blakeová se poprvé čtenářům představila v roce 1993 v románu Provinilé slasti. V době, kdy upírům nikdo nedával šanci na přežití a v prodejích vedly harlekýnky, se objevila nebezpečná a sexy hrdinka s heslem: Já s upíry nechodím, já je zabíjím“. Stejnojmenná série se brzy stala kultovní v žánru temných fantasy příběhů s upíří tematikou, byla přeložena do nespočetně jazyků a vzniklo i komiksové zpracování.

A kdo je vůbec Anita Blakeová? Pracuje jako nekromantka v St. Louis. V jejím světě vedle lidí žijí svobodně i další bytosti – vlkodlaci, zombie nebo třeba upíři. Právě od nich si vysloužila přezdívku Popravčí, protože kromě oživování mrtvých se živí i lovem a likvidací zdivočelých krvesajů. Anitina dobrodružství hraničící s paranormální detektivkou jsou protkány erotikou a vztahovými peripetiemi, které Popravčí řeší s nejednou nadpřirozenou bytostí. Ve světě Laurell K. Hamiltonové, kde každá vteřina může být tou poslední, se do popředí dostává spíše animální přitažlivost a pudová primitivnost. Anita není žádná náctiletá naivka, která v rohu vzdychá po svém vyvoleném, ale sebevědomá a silná žena, která si umí jít za svým – i v otázkách vztahů.

image host

Anotace:
Moc saintlouiských upírů stále roste a zvěsti o nových schopnostech vládce Jean-Clauda i jeho lidské služebnice Anity Blakeové se šíří až za oceán. Zastánce tradičního řádu však stejně tak znepokojují poměry ve zdejší Církvi věčného života, která porušuje tisíciletá pravidla a snad i ohrožuje bezpečné soužití upírů a lidí. Když se ve městě objeví záhadní Harlekýnové, legendární a přísně utajovaní upíří strážci pořádku, nikdo netuší, proti komu se mocní z Evropy rozhodli zasáhnout. Pro Anitu, zmítanou věčnými proměnami nevyzpytatelné sexuální magie i politickými spory mezi jednotlivými skupinami kožoměnců, je to jen další komplikace, kterou teď opravdu nemá zapotřebí…

Ve full story najdete ukázku z tohoto již 15. dílu.
Z Hrobu - recenze
Category: Knihy , Recenze  | 13 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Knihou Z Hrobu se Jeaniene Frost loučí se sérií noční Lovci. Nezbývá než doufat, že se někdy s Cat a Bounsem setkáme v některé spinn off sérii z pera této talentované autorky. Pokud by šlo o mě, tak úplně nejlepší alternativa by byla, kdyby vznikla samostatná série v hlavní roli s věčně jízlivým, ale na druhou stranu neodolatelným Ianem...
V posledním díle bude muset Cat čelit protivníkům v několika formách. Jejími oporami budou nejen Bones ale i parta obvyklých podezřelých.


Anotace knihy Zhrobu:
Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku.

Jen blázen zvolí dobrovolně nevědomost, když má informace přímo před nosem. - Marie

Více najdete ve full story.
Magie střelného prachu
Category: Knihy | 13 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
V případě, že máte rádi sérii o Kate Daniels je kniha Magie střelného prachu právě pro vás. Hlavní hrdinka je totiž jednou z vedlejších postav zmiňované série od Ilony Andrews. Všechny zmíněné knihy u nás vydává nakladatelství FANTOM PRINT.

image host


Anotace knihy:
Andreu Nashovou možná vykopli z řad Rytířů milosrdné pomoci jen proto, že je podle nich „hřích“ být kožoměncem, ale ona se odmítá stáhnout do ústraní a lízat si rány. Možná přišla o vše, na čem celý život pracovala, ale když jí život staví do cesty překážky, je připravená se s nimi porvat – jen si na to musí vybrat ten správný kalibr. Zatímco se snaží znovu najít pevnou půdu pod nohama, pracuje pro Špičkově ostrou vyšetřovací agenturu, firmu své nejlepší kamarádky Kate Danielsové.
Ale když někdo nečekaně zabije kožoměnce pracující pro Rafaela Medranu, Andreina bývalého milence a alfa samce v klanu Boud, dostane na starost ten nejhorší případ ve své kariéře. Andrea a Rafael budou muset spolupracovat, aby polapili mocného zabijáka, a stihnout to dřív, než se stačí zabít navzájem nebo než to jejich záhadný cíl udělá za ně. Ale když zachraňujete svět, občas je nějaká menší oběť potřeba, nebo ne?

Další informace o knize spolu s ukázkou najedete ve full story.
Holky někdy koušou - recenze
Category: Knihy , Recenze  | 13 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 0 Comments
Nakladatelství FANTOM PRINT své čtenáře překvapilo novou knižní urban fantasy. Série Upíři z Chicaga je z pera americké autorky Chloe Neill, která vytvořila svět s další potencionální kick-ass hrdinkou. První díl o svéhlavé Merit, která se musí srovnat s nedobrovolnou přeměnou v nočního tvora nese název Holky někdy koušou. Za recenzní výtisk děkujeme našemu partnerovi, zmíněnému nakladatelství Fantom Print.


Anotace knihy Holky někdy koušou:
Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci – a pak mě napadl zbloudilý upír. Stihl si dát jen doušek, než ho vyplašil jiný krvesaj… ten, který se rozhodl, že nejlepší způsob, jak mi zachránit život, je vzít mi ho. Z mého zachránce se vyklubal Mistr upír, pán Cadoganského Domu. Nyní se již nebudu potit nad dizertačkou. Budu se učit, jak zapadnout do rezidence v chicagském Hyde Parku, plné upíří smetánky věrné Ethanovi Sullivanovi, svému Pánovi. Samozřejmě, že tento vysoký, zelenooký, čtyři sta let starý upír má náležité kouzlo. Bohužel taky očekává, že mu budu vyjadřovat nekonečný vděk – a budu mu sloužit. Dobře… Jenže mé rostoucí schopnosti (najednou umím překvapivě dobře zacházet se skutečnými zbraněmi), nepříjemná sluneční alergie a Ethanovy postoje budou tím nejmenším, co mě bude trápit. Někdo mi jde po krku a stále se pohybuje po městě. Je to ten zbloudilý upír, který mě kousl? Upír z konkurenčního Domu? Naštvaný gang s pochodněmi? Mé uvedení do nočního života v Chicagu bude možná prvním impulzem k rozpoutání války. A při té poteče krev.

Nejdřív mě napadlo, jestli tohle nemá být karmický trest. - Merit

Více najdete ve full story.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews