DRACULA UNTOLD/DRÁKULA: NEZNÁMÁ LEGENDA
Category: Video , Filmy  | 15 Jul 2014 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Do kin se chystá další verze příběhu o nejslavnějším z upírů - Vladu Tepesovi aka hraběti Draculovi.
V CZ/SK kinech ho uvidíme od 16.října/oktobera.

image host image host


Tentokrát se podíváme na vznik samotné legendy.
Slovy českého distributora: "Příběh hraběte, který obětoval svou duši, aby zachránil své blízké a svůj lid před tureckými nájezdníky."

V hlavní roli uvidíme Lukea Evanse (Immortals, The Three Musketeers, Hobbit 2&3, FFseries 6). Sekundovat mu bude Dominic Cooper (Abraham Lincoln: Vampire Hunter, Captain America: The First Avenger) a Sarah Gadon (Cosmopolis, Maps to the Stars).

Trailer a další info ve *FULL STORY*
EXPENDABLES 3
Category: Filmy | 10 Jul 2014 | Author: Panthea | Full story | 3 Comments
Za měsíc a kousek - přesně 14.srpna, vtrhne do českých kin už 3 pokračování filmu Expendables/Postradatelní.


trailer


*MOTION POSTER VE FULL STORY*
PITCH PERFECT 2
Category: Filmy | 10 Jul 2014 | Author: Panthea | Full story | 1 Comments
Natáčí se pokračování úspěšné hudební komedie Pitch Perfect. Posuneme se v čase, takže zatímco v jedničce jsme sledovali Rebecu Becu Mitchell jakožto novicku Barden Bellas, tentokrát se bude děj odehrávat v závěrečném roce jejího studia.Na režisérskou židli usedla herečka Elizabeth Banks (Effie Trinket v Hunger Games) a kromě starých známých, se můžeme těšit na nové tváře. Nováčkem ve sboru bude postava Hailee Steinfeld (Romeo a Julie, Enderova hra), její mamku si zahraje Katey Sagal (Ženatý se závazky, Zákon gangu).

Vrátí se i Skylar Astin jako vedoucí konkurenčních Treble Makers. Ti ale nebudou jedinými soky na hudebním poli, dalšími konkurenty se stanou vokální uskupení Pentatonix a The Filharmonic.

Pokud si chcete poslechnout jak jim to zní, zamiřte do *FULL STORY*
MOCKINGJAY PART 1&2 NEWS
Category:  , Hunger Games , Filmy  | 10 Jul 2014 | Author: Panthea | Full story | 3 Comments
Co se děje kolem Mockingjay part 1&2?

Je dotočeno a pomalu se na svět dostávají propagační materiály.

Máme tu hned dvě videa, nějaká proma a plakát ...*PROMA A PLAKÁT VE FULL STORY*
Intoxicated Buffy
Category: Web | 07 Jul 2014 | Author: Leca | 2 Comments
S příchodem vymodleného léta jsme se rozhodly představit premiérový header, na kterém je jedna z prvních (a nejlepších) kick-ass hrdinek celého fantasy světa - Buffy. Ladění do šedé, bílé a černé zůstalo, jednoduše protože nám tahle kombinace nevíce imponuje a je klasicky "krásná". Snad se nový header bude líbit.BTW souhlasíte, že Buffy byla dobrá volba? Nebo máte jinou oblíbenou hrdinku, která má ve své povaze nakopávání zadků všemožných pekelných oblud?
If I Stay nové foto
Category: Filmy | 07 Jul 2014 | Author: Leca | 3 Comments
Díky filmovému distributorovi FORUM FILM si můžete prohlédnout nejnovější obrázky (ve skvělém rozlišení) k chystanému filmu Jestli zůstanu.

V levém menu si nyní můžete prohlédnout i trailer. Film vznikl podle knižní předlohy napsané autorkou Gayle Forman. A jedná se o první díl z dvoudílné série. Zatímco první kniha je vyprávěná z pohledu hlavní hrdinky, druhý díl je napsán z pohledu hlavního hrdiny. Před návštěvou kina si knihy určitě přečtěte...


image host image host image host image host
image host image host image host
Fantom Print - Kousnutí páteční noci
Category: Knihy | 26 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 3 Comments
Nakladatelství FANTOM PRINT přináší druhý díl série o upírech z Chicaga - Kousnutí páteční noci. Upíři jednoho dne odtajnili svou existenci a od té doby se snaží začlenit do lidské společnosti. Což ve volném překladu znamená, že se snaží kontrolovat hlad po krvi. Jednou z mála výjimek, kdy popustí uzdu své nezkrotné vášni, jsou takzvané mejdany…

Jednotlivé upíří rody, tzv. Domy, tiše tolerují jejich existenci, ale je to čím dál složitější, neboť se objevila nová hrozba – zazobaná a mocná rodina Breckenridgeových, konkrétně jeden z nich. Ten se hodlá prosadit jako novinář a co jiného by mu pomohlo v zářivé kariéře, než odhalení nějakého strašlivého upířího tajemství…? Nedosti na tom, že ze střední školy zná novopečenou krvesajku Merit, která byla proměněna bossem Domu Cadoganů.

Aby zabránili skandálu, musí se Merit a Ethan vydat do podsvětí Chicaga a odhalit temné stránky upíří existence. Všechno navíc komplikuje Morgan, Mistr Domu Navarrů, jenž se o výjimečnou dívku rovněž zajímá, a také začínající čarodějka Mallory, Meritina nejlepší kamarádka, které se Ethan vůbec nelíbí…

V Kousnutí páteční noci se americká spisovatelka Chloe Neillová vrací do originálního světa chicagských upírů, vyhrocuje vztahy mezi ústředními protagonisty, přidává poctivou porci krve a temnoty a odhaluje další náznaky tajemství, které hlavní hrdinku Merit obklopují. Její divoká upíří část s ní totiž dokonale nesplynula a udržet ji pod kontrolou je stále těžší…

image host

Anotace:
Jeden by si myslel, že titulky v novinách vyprovokují občany Větrného města k boji proti nám, krvežíznivcům. Místo toho nám i po deseti měsících zůstává status celebrit, hodný hollywoodských hvězd. Odháníme paparazzie, kteří jsou jen o něco méně nebezpeční než zabijáci s kříži a kůly. Abyste mě správně pochopili… Prostý lid není úplně nadšený, že má žít po boku nemrtvých, ale aspoň nevzal naše sídlo útokem. Zatím.
To se však může změnit, až se dovědí o mejdanech, neboli večírcích, kam si upíři vodí lidi jako dobytek a sají jejich krev ve velkém. Většina civilizovaných upírů takové chování odsuzuje. Ovšem pro začínajícího reportéra, který chce udělat dojem na svou rodinu z vyšších kruhů, je to skvělé sousto.
Proto můj Mistr, Ethan Sullivan – několik století starý, avšak naprosto zachovalý upír – nyní žádá, abych se znovu spojila se svou snobskou rodinou a posloužila jako prostředník mezi lidmi a upíry… a pomohla utajit před médii některé nechutné detaily naší existence. Někdo však touží po tom, aby si lidé a upíři začali jít po krku – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť…

Ve full story najdete ukázku z této knihy.
Harlekýn - série Anita Blake
Category: Knihy | 19 Jun 2014 | Author: Leca | Full story | 1 Comments
Nakladatelství EPOCHA přichází s dalším dílem série o Anitě Blake - Harlekýn. Anita Blakeová se poprvé čtenářům představila v roce 1993 v románu Provinilé slasti. V době, kdy upírům nikdo nedával šanci na přežití a v prodejích vedly harlekýnky, se objevila nebezpečná a sexy hrdinka s heslem: Já s upíry nechodím, já je zabíjím“. Stejnojmenná série se brzy stala kultovní v žánru temných fantasy příběhů s upíří tematikou, byla přeložena do nespočetně jazyků a vzniklo i komiksové zpracování.

A kdo je vůbec Anita Blakeová? Pracuje jako nekromantka v St. Louis. V jejím světě vedle lidí žijí svobodně i další bytosti – vlkodlaci, zombie nebo třeba upíři. Právě od nich si vysloužila přezdívku Popravčí, protože kromě oživování mrtvých se živí i lovem a likvidací zdivočelých krvesajů. Anitina dobrodružství hraničící s paranormální detektivkou jsou protkány erotikou a vztahovými peripetiemi, které Popravčí řeší s nejednou nadpřirozenou bytostí. Ve světě Laurell K. Hamiltonové, kde každá vteřina může být tou poslední, se do popředí dostává spíše animální přitažlivost a pudová primitivnost. Anita není žádná náctiletá naivka, která v rohu vzdychá po svém vyvoleném, ale sebevědomá a silná žena, která si umí jít za svým – i v otázkách vztahů.

image host

Anotace:
Moc saintlouiských upírů stále roste a zvěsti o nových schopnostech vládce Jean-Clauda i jeho lidské služebnice Anity Blakeové se šíří až za oceán. Zastánce tradičního řádu však stejně tak znepokojují poměry ve zdejší Církvi věčného života, která porušuje tisíciletá pravidla a snad i ohrožuje bezpečné soužití upírů a lidí. Když se ve městě objeví záhadní Harlekýnové, legendární a přísně utajovaní upíří strážci pořádku, nikdo netuší, proti komu se mocní z Evropy rozhodli zasáhnout. Pro Anitu, zmítanou věčnými proměnami nevyzpytatelné sexuální magie i politickými spory mezi jednotlivými skupinami kožoměnců, je to jen další komplikace, kterou teď opravdu nemá zapotřebí…

Ve full story najdete ukázku z tohoto již 15. dílu.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 Next >>

Content Management Powered by CuteNews