Poděkování

Velký dík putuje všem, kteří se podíleli na tvorbě Intoxicated v minulých letech.

Petra.Freedom

POZICE: Překladatelka, hledačka nejrůznějších informací, novinek ze světa Twilight

VĚK: 24

PROČ TWILIGHT: Protože v jeden den řeknu kamarádce, že sice čtu pořád něco (když už studuju tu literaturu:), ale už mě dlouho nechytila žádná kniha jako Pýcha a předsudek, nebo série Harryho Pottera a za týden koukám na MTV a BUM, je tam nová písnička od Paramore a já se zastavím a říkám si, WOW, přijde bratr a řekne, to je k tomu „Twilightu“, co? A já řeknu jé hele Cedric Diggory :D:D. Každopádně na konci klipu mám husí kůži a jdu kouknout na trailer, zjistím, že je to podle knihy, seženu knihu a následně čtu – změním režim na noční a ty čtyři dny co jsem všechny díly četla (bylo to teprve loni v prosinci, takže jsem mohla zvládnout všechny v kuse) jsem spala tak tři hodiny a snědla dva chleby...a od té doby mě chytla zvláštní posedlost, o které se nemůžu rozepsat, protože by to zabralo pár A4.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: To bude Alice - protože se vždycky směju při jejích výtvorech, jako je výzdoba mísností, případně stromů, nebo když se snaží v hlavě intenzivně překládat staré texty. A taky vidí budoucnost (How cool is that?!), kdybych i chtěla někým být, tak Alice :o))

JaniCZka

POZICE: Hledačka nejrůznějších informací, novinek a zajímavostí týkající se Twilight a překladatelka

VĚK: 20

PROČ TWILIGHT: Protože miluju upíry v podání Stephenie Meyer a nemohla jsem se odtrhnout od čtení, což je zázrak, protože mě jen tak něco neosloví... :). Je to úžasná sága, která mě nikdy neomrzí, a kdyby snad někdy ano, zůstanou mi alespoň oblíbené pasáže...Tento svět má čestné místečko v mém životě...

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Samozřejmostí je pár Edward & Bella. Ale postava? Je to moc těžký, svým způsobem zbožňuju všechny... Vede Jasper a Alice, ale nevím, který by byl dřív...

Michelle Sun

POZICE: TBA

VĚK: 18

PROČ TWILIGHT: Pretože milujem upírov v akejkoľvek podobe a podoba Stephenie mi v tom čase prišla veľmi zaujímavá. A po prečítaní prvej knihy ma nadchol samozrejme aj samotný dej a predovšetkým nezvyčajný vzťah Edwarda a Belly.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Na prvom mieste je samozrejme Edward, ktorý je aj napriek toľkým chybám pre mnohých úplne dokonalý. Ako napríklad pre mňa... :) A potom ešte aj Rosalie. Je to možno hrozná potvora, ale mne je aj napriek tomu celkom sympatická...:D

Destiny

POZICE: Překladatelka, hledačka informací

VĚK: 20

PROČ TWILIGHT: Všeobecně jsem se vždycky uměla do knížek začíst a zapomenout na okolní svět, dostat se do té fiktivní reality... Ale jen málokterá kniha mě zaujala tak moc, že jsem ten příběh a prostředí tak strašně moc nechtěla opouštět a stále se k němu musela v myšlenkách vracet, což je přesně to, co se mi stalo u Twilight. Všechny 3 jsou to naprosto úžasné knihy, které mě při každém přečtení nepřestávají uchvacovat. Navíc se mi na Twilight líbí i ta určitá nepopsatelnost toho příběhu, myslím že krása Twilight se nedá vysvětlit, je to něco co si musí každý zažít a objevit sám, a to je to, co dělá ty knihy jedinečné.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Velké překvapení - Edward :D I když mám trochu tendenci brát tohle jako samozřejmost, a mým dalším oblíbencem je Jasper. Mám pro něj slabost pro jeho minulost, pro jeho povahu i pro jeho "problémy" s odoláváním lidské krvi, navíc - Jasper je pro mě hodně... tajemná postava :)

K.A.M.C.A

POZICE: Překládání a sepisování informací

VĚK: 17

PROČ TWILIGHT: Stmívání mělo původně být jen jedna z dalších knih, které jsem chtěla přečíst, jenže úžasné spojení dobrodružství, fantasy a romantické příběhu si mě získalo natolik, že jsem knížku přečetla jedním dechem. Pár Edward & Bella jsou pro mě něco jako Romeo a Julie, ale se šťastným koncem (teda doufám, že i ostatní knížky skončí dobře?…). Tyto knížky pro mě mají takové kouzlo, že bych je dokázala číst pořád dokola a dokola…a vždy když už nemám na nic náladu a je mi smutno, čtu si své oblíbené kapitoly a pasáže, které mě dokáží aspoň na chvíli plně odtrhnout od reality.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Každá postava má pro mě jisté kouzlo a svým způsobem mám ráda všechny.Jednu postavu kterou mám nejraději bych určit nedokázala, ale kdyby to mohly být dvě byli by to Carlisle a Alice, kteří si mě oba získali důvěrou, kterou měli v Edwarda a podporou jeho vztahu s Bellou.

Síma

POZICE: Moderátorka Twilight fóra

VĚK: 24

PROČ TWILIGHT: Jsem BTVS a ATS fan, to už mluví za hodně věcí. Našla jsem něco, co není kýč (zároveň s tím, že jsou tam upíři) a co alespoň z části zaplnilo prázdnotu po páru Buffy/Angel.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ CHARAKTER: Bella a Jasper (nebo se snad Bella a Edward rozumí samo sebou ? :D)

Nini

POZICE: Výroba grafiky (wallpapery atd.)

VEK: 20

PREČO TWILIGHT: O Twilight som sa prvý krát dočítala na stránke primeval-slayer. Myslím že to bola Síma kto sa o tejto knižke zmienil a mne sa hneď zapáčila. Zaujal ma námet : upír a obyčajné dievča. Trochu mi to pripomenulo seriál Buffy, ktorý mám veľmi rada. Povedala som si že toto musím mať. No a keď som si to potom prečítala ( trvalo mi to asi osem hodín ) úplne som sa do toho zamilovala. Takže nad Novým mesiacom som vôbec nerozmýšľala a prečítala tiež.

OBĽÚBENÝ CHARAKTER: Určite je to Alice spolu s Jasperom. Tento pár úplne žeriem. Ale najviac obľúbenou postavou je u mňa jednoznačne Jacob. Do tohoto chalana som sa zamilovala.

Refresh | Back | Forward
NENÍ DOVOLENO KOPÍROVAT JAKÝKOLIV MATERIÁL Z TĚCHTO STRÁNEK PRO ÚČELY VLASTNÍHO VYSTAVENÍ NA WEBU ČI BLOGU
Copyright © James 2007 - 2011, team[at]intoxicated[dot]cz. All rights reserved.