Bookshelf project

V tomto projektu chceme našim návštěvníkům přiblížit knihy a knižní série našim srdcím blízké. Může se jednat jak o fantasy díla, tak o romance nebo detektivní příběhy. Prostřednictvím bookshelf můžete narazit na knihy či celé série, které jsou i mezi vašimi oblíbenými.
Níže najdete odkazy na prozatím všechny zveřeněné příspěvky:

*Alfa a Omega - je soubor knih o plaché omega vlkodlačici a katovy vůbce všch vlků (maroka) - Charlesovi. Knihy vznikají rukou úžasné americké spisovatelky Patricie Briggs.

*Mercy Thompson - je soubor knih o dívce, které se do života plete smečka vlkodlaků. Knihy vznikají rukou úžasné americké spisovatelky Patricie Briggs.

* Percy Jackson - Autorem jeho příběhů je učitel dějepisu Rick Riordan, který v knihách čerpá ze svých zážitků při výuce řecké mytologie a také ze zkušeností s výukou dětí se speciálními potřebami.From books to movies

Ve From Books to Movies vám postupně přestavíme knihy, které míří na filmová plátna. Ani zde nemáme vyhraněný směr, nýbrž se snažíme pokrýt ty nejlepší kousky, na které byste si měli koupit lístek.
Prozatím jsme se vás snažili nalákat na:

*Maze Runner - první díl dystopické/scifi trilogie z pera amerického spisovatele Jamese Dashnera. Na film v čele s Dylanem O'brianem se můžeme těšit tento podzim.

*Fault in our Stars - zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat.

*If I Stay - Co kdyby Vám při tragické dopravní nehodě zemřela celá rodina a vy jste se mohli rozhodnout, zda zemřete s nimi nebo budete žít bez nich? Přesně o tom je If I Stay.

*Love, Rosie - je film podle knihy Where Rainbows End od Cecelie Ahern se Samem Claflinem a Lily Collins. Film má pod patronátem společnost Constantin Film a do kin by měl jít 30.října letošního roku, jestli i u nás (CZ/SK) toť otázka.

*Pátá vlna / 5th Wave - 5th Wave, neboli Pátá vlna je zasazena v budoucnosti a já osobně ji považuji za takovou dystopii s mimozemšťanskou tematikou. Pátá vlna je prvním dílem plánované trilogie, za pár dní vychází v angličtině The Infinite Sea, druhý díl série.Refresh | Back | Forward
NENÍ DOVOLENO KOPÍROVAT JAKÝKOLIV MATERIÁL Z TĚCHTO STRÁNEK PRO ÚČELY VLASTNÍHO VYSTAVENÍ NA WEBU ČI BLOGU
Copyright © James 2007 - 2011, team[at]intoxicated[dot]cz. All rights reserved.