Bookshelf - Alfa a Omega
Category: Knihy , Projekty  | 29 Oct 2014 | Author: Leca | Full story | 12 Comments
Další z knižních sérií, která je mi velmi blízká a v knihovně má svou danou pozici, představují knihy o Anně a Charlesovi - tedy série Alfa a Omega. O knihách jsem se dozvěděla kdysi dávno díky tomu, že mi učarovala nejen Mercedes Thompson, ale i styl psaní Patricie Briggs. Byla jsem proto neuvěřitelně ráda, že autorka o svém světě vlkodlaků píše nejen příběh Mercy, ale i Charlese - Samuelova mladšího bratra.


Děj (prozatím) tří knih je narvaný akcí, humorem a jednou kouzelnou scénou za druhou! Dnes a denně bych mohla pět ódy na dynamiku vlkodlačích smeček a systémovou hierarchii, která je propracovaná do posledního písmenka. Hlavními hrdiny jsou Anna, omega, která má za sebou velmi krutou a nepěknou minulost plnou násilí a charismatický Charles, syn maroka, nechvalně známý kat vykonávající spravedlnost na těch, kteří porušují vlkodlačí zákony.

image host image host image host

U nás se o vydání všech prozatím vyšlých dílů postaralo nakladatelství FANTOM PRINT. Během příštího roku plánuje autorka dopsat čtvrté pokračování s názvem Dead Heat, snad se jej dočkáme i u nás. Ve *FULL STORY* najdete oficiální anotace ke Štvanici, Lovišti a Dvojí Spravedlnosti...
Content Management Powered by CuteNews